Skocz do zawartości

Firefox I Brak Reakcji


MitS

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie to jest jakiś bug Fx, zazwyczaj po aktualizacji systemu (np z FC 4 → FC 5) to często się pojawia, przy aktualizacji Fx także. Nie wiem co może go powodować ale u mnie on dość często występuje, jedyne rozwiązanie jakie znalazłem to usunięcie katalogu z ustawieniami przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzenia zwiększają funkcjonalność przeglądarki (np. obsługa gestów myszy, ulepszone przeglądanie w tabach, więcej opcji konfiguracyjnych itp.), a wtyczki umożliwiają obsługę dodatkowych formatów np. flash, java, czy mplayer-plugin.

 

Firefox z paczki jest trochę zmodyfikowany (ma jakieś rozszerzenie itp.). W FC4 źle działały mi niektóre rozszerzenia. W wersji (że tak powiem) oficjalnej wszystko działało. Dlatego jak się trochę znasz to polecam używać tamtą wersję. Tym bardziej że Firefox ma wbudowany mechanizm aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ...

1.) Ja nie aktualizowałem ani przeglądarki ani systemu FC4 na FC5 tylko instalowałem goły system FC5 z płytek i jedyne co aktualizowałem to jąderko do 2..6.16

2.) Ten problem występował za każdym razem nawet gdy usunełem ten katalog z ustawieniami przeglądarki...

3.( Jedyne co mi pomogło NARAZIE to usunięcie użytkwnika i stworzenie nowego... i od tamtej pory narazie firefox działą, ale to mnie troche nadal martwi bo może to się zdarzyć w każdej chwili ...

 

A jak się zepsuje jeszcze raz to chyba wróce do poprzedniej wersji firefoxa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ...

1.) Ja nie aktualizowałem ani przeglądarki ani systemu FC4 na FC5 tylko instalowałem goły system FC5 z płytek i jedyne co aktualizowałem to jąderko do 2..6.16

Katalog /home zostawiłeś z poprzedniej instalacji? Ja po czymś takim musiałem usunąć wszystkie configi od GNOME i Fx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...