Skocz do zawartości

Wydajnosc Gier Pod Cedega.


porterneon

Rekomendowane odpowiedzi

http://transgaming.org/gamesdb/

Spadek wydajności raczej nie jest duży, a w niektórych przypadkach jest nawet odwrotnie(szczególnie operacje związane z pamięcią ram)

 

Np. HL2 ma ocenę 4, czyli da się grać, ale wydajność jest mniejsza oraz mogą wystąpić problemy z grafiką.

CoD 2 w ogóle ORT na cededze nie chodzi a jedynka ma ocenę 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja jestem jeszcze użytkownikiem windowsa, dopiero planuje zainstalować fedorke5.

Mam ojczulka co cały czas pyka w wowa więc przesiadka na (_linuxa_ → Linuksa) ORT musi przejść dla niego bezboleśnie. Słyszałem, o 2 wartościowych emu windowsa Wine i wspomniana Cedega. Który z nich jest lepszy, szybszy, wydajniejszy, itp.

I drugie pytanko: jak sie ma sprawa z uruchomieniem aplikacji typu Zend Studio, Visual Basic, Oracle(np darmowa wersja), Tlen; Czy są jakieś aplikacje obsługujące tel. kom., Foobar2000v0.9.

I najważniejsze pytanie może niezwiązane troche z tematem: obsługa karty Ralink RT2400 pod Fedeorą - jeżeli fedeora nie obsłuży mi karty to jaka dystrybucja(za wyjatkiem Mandrivy i pochodnych - wystarczy mi już jeden kłopot na kompie =>windows tongue.gif )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja jestem jeszcze użytkownikiem windowsa, dopiero planuje zainstalować fedorke5.

Mam ojczulka co cały czas pyka w wowa więc przesiadka na (_linuxa_ → Linuksa) ORT musi przejść dla niego bezboleśnie. Słyszałem, o 2 wartościowych emu windowsa Wine i wspomniana Cedega. Który z nich jest lepszy, szybszy, wydajniejszy, itp.

I drugie pytanko: jak sie ma sprawa z uruchomieniem aplikacji typu Zend Studio, Visual Basic, Oracle(np darmowa wersja), Tlen; Czy są jakieś aplikacje obsługujące tel. kom., Foobar2000v0.9.

I najważniejsze pytanie może niezwiązane troche z tematem: obsługa karty Ralink RT2400 pod Fedeorą - jeżeli fedeora nie obsłuży mi karty to jaka dystrybucja(za wyjatkiem Mandrivy i pochodnych - wystarczy mi już jeden kłopot na kompie =>windows tongue.gif )

Pozdrawiam

1) WoW chodzi na Cededze, ale ponoć czasem nie jest za różowo sad.gif

2) Aplikacje programistyczne to niezbyt dla windows niezbyt dobrze działają na wine

3) wine do aplikacji, cedega do gier

4) Tlen, Foobar itp, chodzą, ale lepiej uywać linuksowych odpowiedników typu TleenX. Najlepiej jednak przerzucić się na Jabbera z transportami(Tlen też kożysta z jabbera, ale zamkniętego)

5) Telefon komórkowy to dość duży problem sad.gif Ja mam SE D750 i Fedora widzi go jako czytnik pamięci Flash więc i tak nie jest źle bo mogę wymieniać dane, ale zazwyczaj jest z tym gorzej...

6)Do tej sieciówki to pozostaje chyba tylko ndiswrapper(emulator sterowników z windows)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...