Skocz do zawartości

Wydajnoscia Okienek W Gnomie


Mikey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam zainstalowana Fedore 2 i gnoma. Domyslna instalacja. Zauwazylem jednak ze przy przesuwaniu okienek na tle innej aplikacji nie wyglada najlepiej. Przesuwajacy sie terminal na tle mozilli zostawia straszny slad. Menu tez poojawia sie jakos tak wolno. Sprawdzalem u kolegi ktory ma dokladnie taki sam komputer i u niego jest ok. Mam P4 2GHz, Ati Radeon 7500.

 

Sprawdzalem juz DRI, mam wlaczone, gry dzialaja dobrze (quake 3) glxgears pokazuje 470 FPS wiec chyba nie jest zle. Dlaczego jednak te okienka sie tak wolno odswiezaja i poruszaja. Minimalizuja mi sie tez z duzym sladem.

 

Da sie z tym cos zrobic?

 

Pozdrawiam

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacze dwie takie sprawy - wielkość partycji wymiany , i przeinstaluj system może x się sypneły

Hej

Dzieki za super rade :). Swap jest odpowiednio duzy, poza tym mam 1 GB Ram i tyle samo swapa, a systemu nie mam zamiaru przeinstalowywac bo to nie Windows.

 

Pozdrawiam Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja, kurcze mam ten sam problem co Ty i tez sobie z tym swinstwem nie moge poradzic. co prawda mam troche wolniejszego kompa od Ciebie ale i tak powinno to chodzic znacznie szybciej. a tak - jak w starym filmie klatka po klatce. jak juz na cos w padniesz to daj znac, bede bardzo wdzieczny. a moze odezwie sie ktos kto juz cos takiego ma za soba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...