Skocz do zawartości

Aurox 11


knapik

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna rzecz na laptopa i na stacjonarny jesli ktos chce miec w 30-40 minut całkowicie dzialajacy system, od razu z kodekami, autodetekcja wi-fi itp. Wczesniejsze wersje bywaly ponoć niestabilne, ale ta prezentuje sie fajnie i na razie nie mam zadnych problemów - testuje sobie z nudów. Oparta na fedorze, moim zdaniem jak ktoś zaczyna z linuxem to powinien zaczac od auroxa a nie od mandrivy. Trzydziesci złotych za gazetke to nie duzo w porownaniu do prawie 250. Takie moje spostrzezenia tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam uczulenia na Auroksa i nawet gdyby mi zapłacili, zebym go wziął i tak bym tego nie zrobił. Znam ten system od początku i moim zdaniem jest coraz gorszy. Auroksa wydali nie tylko jako L+ Extra, ale też dali do pisma linux+ Dali, ale zamiast Fedory core 5 na którą czekałem mad.gifmad.gif

 

Teraz będę musaił(jeśli chce mieć płytki z bajerami) kupić L+ Extra za 35 PLN-ów. O to im pewnie chodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będę musaił(jeśli chce mieć płytki z bajerami) kupić L+ Extra za 35 PLN-ów. O to im pewnie chodziło...

Aj przesadzasz , aż mnie ciągnie żeby sprawdzić co prawda mam 11 starszą , ale dużo man jest po polsku i więcej narzędzi do obsługi graficznej , Jak się zdenerwuje to se jutro zapodam .

I będę wiedział czy twoje słowa coś znaczyły

 

Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele wersji Auroksa robiło mnie w jajo - nie działały tak jak chciałem. Mój kumpel musiał aktualizować na 3 kompach Auroksa i aktualizator w 11.0 wysypał mu wszystkie te instalacje. miał roboty na 2 dni, zeby wszystko chodziło po staremu. Po prostu nie mam zaufania do Auroksa.

 

PS TUTAJ masz napisane, co dają w nowym L+ DVD. A miało być FC5. Odwołam jak mi przyśla L+ i tam będzie FC5 biggrin.gifbiggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fedora core 5 bedzie dołozona do czerwcowego numeru linux+

W wersji z 2 dvd bedzie tam tez suse 10.1 .

Wiec bedzie do wyboru do koloru biggrin.gif

Teraz w majowym numerze jest aurox 11.1 i gentoo 2006

TYlko ze instalator gentoo wyłacza mi monitor, wiec jest do bani sad.gif

nowym auroxie jest tez juz nowy moduł UEAGLE-ATM w jadrze ale jego konfiguracja polega na wypełnieniu tabelki z nazwa uzytkownika i hasłem która to tabelka pojawia sie gdy tylko podłaczy sie modem tongue.gif . Zadnych takich filozofii jak tu jest opisane na tym forum o konfiguracji dla fedory. Stery UEAGLE-ATM moga byc łatwiejsze w konfiguracji niz dotychczasowe 'eagle-usb' laugh.gif .Na auroxie tak juz jest na core5 niestety nie ohmy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumam.... tongue.gif

Ale takie kosmetyczne bajery mnie nie przekonują. Wole już się bawić z tekstowy i trudny konfig w zaufanej dystrybucji, niż skonfigurowac wszystko jednym klikiem w dystrybucji, która się wysypuje 3 dni poźniej...

 

Juz myślałem, ze L+ mnie rozczaruje, ale nie biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowym auroxie jest tez juz nowy moduł UEAGLE-ATM w jadrze ale jego konfiguracja polega na wypełnieniu tabelki z nazwa uzytkownika i hasłem która to tabelka pojawia sie gdy tylko podłaczy sie modem tongue.gif

Możesz podać mi nazwę paczki z tym programem? Można by ten program spaczkować i wrzucić do Extras.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam uczulenia na Auroksa i nawet gdyby mi zapłacili, zebym go wziął i tak bym tego nie zrobił. Znam ten system od początku i moim zdaniem jest coraz gorszy. Auroksa wydali nie tylko jako L+ Extra, ale też dali do pisma linux+ Dali, ale zamiast Fedory core 5 na którą czekałem mad.gif  mad.gif

 

Teraz będę musaił(jeśli chce mieć płytki z bajerami) kupić L+ Extra za 35 PLN-ów. O to im pewnie chodziło...

a miałeś wersje 11.1? No mi sie naprawde podoba ten aurox tongue.gif Od razu mam wszystko podane na tacy, oczywiscie to nie tak ze nie umiem skonfigurowac jakiegos trudniejszego distro, ale to jest wygodne, instalacja zajela mi jakies 25 minut smile.gif Jak zauwaze jakies niedoskonałosci to dopisze

Fajne jest to ze jest autodetekcja karty graficznej i od razu akceleracja 3d scared.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna rzecz na laptopa i na stacjonarny jesli ktos chce miec w 30-40 minut całkowicie dzialajacy system, od razu z kodekami, autodetekcja wi-fi itp. Wczesniejsze wersje bywaly ponoć niestabilne, ale ta prezentuje sie fajnie i na razie nie mam zadnych problemów - testuje sobie z nudów. Oparta na fedorze, moim zdaniem jak ktoś zaczyna z linuxem to powinien zaczac od auroxa a nie od mandrivy. Trzydziesci złotych za gazetke to nie duzo w porownaniu do prawie 250. Takie moje spostrzezenia tongue.gif

Aurox to Fedora po instalacji i konfiguracji najpopularniejszego niewolnego oprogramowania. To jest (imho) złe, ale bardzo ułatwia sprawę, więc są chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam uczulenia na Auroksa i nawet gdyby mi zapłacili, zebym go wziął i tak bym tego nie zrobił. Znam ten system od początku i moim zdaniem jest coraz gorszy. Auroksa wydali nie tylko jako L+ Extra, ale też dali do pisma linux+ Dali, ale zamiast Fedory core 5 na którą czekałem mad.gif  mad.gif

 

Teraz będę musaił(jeśli chce mieć płytki z bajerami) kupić L+ Extra za 35 PLN-ów. O to im pewnie chodziło...

a miałeś wersje 11.1? No mi sie naprawde podoba ten aurox tongue.gif Od razu mam wszystko podane na tacy, oczywiscie to nie tak ze nie umiem skonfigurowac jakiegos trudniejszego distro, ale to jest wygodne, instalacja zajela mi jakies 25 minut smile.gif Jak zauwaze jakies niedoskonałosci to dopisze

Fajne jest to ze jest autodetekcja karty graficznej i od razu akceleracja 3d scared.gif

Miałem. Najpierw wysypał się instalator a na innym kompie zepsuł aktualizację z 10.2

Do tej pory nie wiem jak to mozliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...