Skocz do zawartości

Xgl A Jakosc Mediów


DAREK WL.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zainstalowanego najnowszego VIDALINUKSA 1.3 który ma juz bdudowane xgl

i zauwazyłem u siebie ze jakosc wyswietlanego obrazu na kaffeine wyraznie sie pogorszyła sad.gif Na anglojezycznym forum vid-y tez juz napisali posty o tym a tamtejszy admin odpowiada po angielsku by odinstalowac xgl czy cos w tym stylu.

Chciałbym tylko wiedziec czy w core5 w której tez juz zastosowano ładne efekty graficzne xgl nie wystepuje podobne zjawisko ; czyli spowolniony obraz filmu lub programu satelitarnego w kaffeine czy mplayerze question.gif

I jeszcze taka sprawa; widze ze te zabawne efekty przy przeciaganiu okienka po pulpicie wystepuja tylko w GNOME . Gdy wejdzie sie na KDE wszystko jest po staremu .Czy na kde nie mozna uzyskac takich samych efektów pływajacych wyginajacych sie krawiedzi jak teraz jest w gnome 2.14

Dzieki za wszystkie podpowiedzi i porady cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie ogladałem pod Xgl'em jeden film i lekko mi przycinało, aczkolwiek nie mogę stwierdzić czego to była wina.

 

Oprócz Xgl'a musisz sobie uruchomić (_menadżer_ → menedżer) ORT okien - compiz, który "zabiera" dekoracje okien w KDE i potrzebne jest uruchomienie gnome-window-decorator.

 

http://kde-apps.org/content/show.php?content=37574

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...