Skocz do zawartości

Kanal Irc


uosiu

Rekomendowane odpowiedzi

otoz pragne oglosic ze powstal NIEOFICJALNY kanal #fedora.pl

 

#fedora.pl

siec: polnet (bialystok.ircnet.pl)

 

oficjalny kanal powinien byc na freenode (#fedora jest, ale czy #fedora.pl to nie wiem)

do tego jest prowadzony przez McGiwera #fedora.pl na IRCNecie, ale tam nikt nie zaglada wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola, hola! tongue.gif Jednym z celów Projektu jest centralizacja, dlatego nie rozumiem po co zakładać kolejny kanał na Polnecie, podczas, gdy istnieje już taki na IRCnecie - najpopularniejszej sieci w Polsce.

prowadzony przez McGiwera
Przeze mnie? Owszem - jestem jednym z pierwszych, którzy się tam zjawili, ale nie mogę powiedzieć, że jestem tam najważniejszy, czy też, że jestem założycielem tego kanału.
ale tam nikt nie zaglada wink.gif
Jak to nikt? Jest tam wspaniała ekipa i kanał posiada swoją atmosferę, duszę. Rzeczywiście - może nie ma tłoku, ale to chyba lepiej niż jakby miało być jak na jakiejś (tfu) chaterii? wink.gif W każdym bądź razie - ludzie są, raz więcej, raz mniej - mała ich ilość w tym momencie jest spowodowana tym, że część ekipy studiuje, bądź też ma inne zajęcia. Ale "duch" kanału jest wyjątkowy - rozmowy nie dotyczą wyłącznie Fedory, tematy są często luźne, a nawet bardzo luźne... laugh.gif Dlatego warto tam być.

 

Ponadto prganę poinformować, że właśnie powstał kanał, który można uznać za "oficjalny" polski w sieci Freenode. Kanał to #fedora-pl

 

Zapraszam! smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalny kanal powinien byc na  freenode

otóż to.

więc dlaczego nie jest? ;-)

 

Ponadto prganę poinformować, że właśnie powstał kanał, który można uznać za "oficjalny" polski w sieci Freenode. Kanał to #fedora-pl

o własnie! na to czekałem ;-)

wszystkie moje ulubione kanały leżą na tym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem powstał oficjalny kanał #fedora-pl na FreeNode . Ale siedzi tam tylko McGiwer z botem ... Do tej pory zauważyłem, że społęczność Fedory potrafi się zgrać. Dlatego serdecznie zapraszam !

 

Adres servera: irc.freenode.org

Kanał: #fedora-pl

 

PS

1. Do rozmów na IRCu polecam progra, Xchat (dostępny w repozytoriach FC).

2. Powiadają że im więcej osób na kanale tym większy prestiż dystrybucji (co za tym idzie lepszy support :-) )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do rozmów na IRCu polecam progra, Xchat (dostępny w repozytoriach FC).
Irssi ;)

ok, nawet bota dotaszczalem na freenode :) pogadam z mcgiwerem i moze go poczestuje mozliwoscia pelnej funkcjonalnosci :)

Bot? O nie, nigdy... :P Chociaż to jeszcze zależy jaki bot... aop etc. nie wchodzi w grę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...