Jump to content

Menu W Kde....


Danveld
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam dziwny problem.

Przez głupie DCC-Gui powiesił mi sie system i potraktowałem go resetem;P

Po włączeniu z menu w KDE poznikały mi niektóre rzeczy a niektóre pojawiły się tak jak zaraz po instalacji niektórych programów(dodatkowe foldery). No i chciałem teraz to wywalić.

 

Ale nie moge edytować menu!! Otwieram edytora, wywalam co trzeba, zapisuje i nic!!

 

Spotkał się ktoś z czymś takim?

Link to comment
Share on other sites

Przez głupie DCC-Gui powiesił mi sie system i potraktowałem go resetem;P

Niektóre rzeczy wyglądaja jak zwisy, ale to nie oznacza, że trzeba od razu resetować :P Próbowałeś przełączyć się na terminal i zabić proces? Wciśnięcie przycisku POWER na obudowie nie spowodowało normalnego wyłączenia komputera przy użyciu demona ACPI?

Ale nie moge edytować menu!! Otwieram edytora, wywalam co trzeba, zapisuje i nic!!

Może chodzi o to: http://www.fedora.pl/site/forum/index.php?...855&hl=menu+kde ?

Link to comment
Share on other sites

Próbowałem przełączyć na terminal ale na nic nie reagował;/ Nie dało się inaczej niż po chamsku zamknąc;/

 

A to wywalenie .config i .local pomogło;] Kurde jakoś szukałem po forum i tamtego wątku nie mogłem znaleźć wcześniej.

Dzięki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Próbowałem przełączyć na terminal ale na nic nie reagował;/ Nie dało się inaczej niż po chamsku zamknąc;/

A wciśnięcie przycisku POWER nie pomogło? Jeśli zdaża Ci się to często, to włącz sobie SysRq w /etc/sysctl.conf - będzie można ubić Xy lub w najgorszym przypadku zapisać buforowane dane w pamięci na dysk i odmontować partycje :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...