Skocz do zawartości

Menu W Kde....


Danveld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam dziwny problem.

Przez głupie DCC-Gui powiesił mi sie system i potraktowałem go resetem;P

Po włączeniu z menu w KDE poznikały mi niektóre rzeczy a niektóre pojawiły się tak jak zaraz po instalacji niektórych programów(dodatkowe foldery). No i chciałem teraz to wywalić.

 

Ale nie moge edytować menu!! Otwieram edytora, wywalam co trzeba, zapisuje i nic!!

 

Spotkał się ktoś z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez głupie DCC-Gui powiesił mi sie system i potraktowałem go resetem;P

Niektóre rzeczy wyglądaja jak zwisy, ale to nie oznacza, że trzeba od razu resetować :P Próbowałeś przełączyć się na terminal i zabić proces? Wciśnięcie przycisku POWER na obudowie nie spowodowało normalnego wyłączenia komputera przy użyciu demona ACPI?

Ale nie moge edytować menu!! Otwieram edytora, wywalam co trzeba, zapisuje i nic!!

Może chodzi o to: http://www.fedora.pl/site/forum/index.php?...855&hl=menu+kde ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem przełączyć na terminal ale na nic nie reagował;/ Nie dało się inaczej niż po chamsku zamknąc;/

 

A to wywalenie .config i .local pomogło;] Kurde jakoś szukałem po forum i tamtego wątku nie mogłem znaleźć wcześniej.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem przełączyć na terminal ale na nic nie reagował;/ Nie dało się inaczej niż po chamsku zamknąc;/

A wciśnięcie przycisku POWER nie pomogło? Jeśli zdaża Ci się to często, to włącz sobie SysRq w /etc/sysctl.conf - będzie można ubić Xy lub w najgorszym przypadku zapisać buforowane dane w pamięci na dysk i odmontować partycje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...