Skocz do zawartości

Program Do Konwersji Plików W Formacie .flac


Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Heh , właśnie ale jak ? Też próbowałem i liczyłem na k3b , niestety chce nagrywać jak leci . Oczywiście mam k3b z dystrybucji. W przypadku mp3 podobno konwertowac potrafi, ale musi być ręcznie kompilowany . Czyżby i w przypadku .flac zaważyły jakieś chore lincencje :shock: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku mp3 podobno konwertowac potrafi, ale musi być ręcznie kompilowany .

Na rpm.livna.org znalazłem yumem pakiet k3b-mp3, więc obędzie się chyba bez rekompilacja.

Czyżby i w przypadku .flac zaważyły  jakieś chore  lincencje  :shock:  ?

Nie, to jest darmowy, otwarty kodek wolny od patentów → http://flac.sourceforge.net/

 

Jak teraz testowałem, to niby przekonwertowało flaca i ogg, ale nagrana płyta była bez dźwięku :lol: Gdy dałem "Tylko stwórz obraz" to ładnie rozkodowało do wava...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz testowałem, to niby przekonwertowało flaca i ogg, ale nagrana płyta była bez dźwięku  :lol: Gdy dałem "Tylko stwórz obraz" to ładnie rozkodowało do wava...

 

Konwersja przez "przciągnij i puść" też działa bezproblemowo, ale płyta którą nagrałem w ten sposób nie działa w napędzie CD i nagrywarce - wyskakują komunikaty o błedach przy próbach odczytu :lol: , ale włożona do stacjonarnego CD pomyka jak burza :lol: , więc może i Twoja też będzie grała ? Natomiast ta sama zawartość płyty nagrana sposobem podanym przez Ciebie, czyli z wczesniej utworzonego obrazu jest oczywiście odtwarzana prawidłowo we wszystkich napędach .

k3b jest niesamowity :shock: :rolleyes: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...