Skocz do zawartości

Zniknęły Dowiązania W Katalogu Media


Crow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problemik, po aktualizacji systemu zniknely podkatalogi urzadzen w katalogu media, czy ktos moze napisac dlaczego i co na to poradzic. :lammer:
Domyslnie ten katalog jest pusty, dowiazania pojawiaja sie automatycznie po podlaczeniu urzadzenia.

Proponuje poczytac o HAL - od jakiegos czasu przejal on zadania podmontowywania urzadzen tego typu (m.in. usuwajac stale podlinkowania i wpisy w fstab zwiazane np z napedami optycznymi...)

A ze tak zapytam: oprocz tego ze zniknely to stanowi to jakis problem?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyslnie ten katalog jest pusty, dowiazania pojawiaja sie automatycznie po podlaczeniu urzadzenia.

Proponuje poczytac o HAL - od jakiegos czasu przejal on zadania podmontowywania urzadzen tego typu (m.in. usuwajac stale podlinkowania i wpisy w fstab zwiazane np z napedami optycznymi...)

A ze tak zapytam: oprocz tego ze zniknely to stanowi to jakis problem?

Pozdro

 

Hej, no w zasadzie to problem polega na tym, że jeżeli napęd zostaje podłączony automatycznie, to niestety np. korzystając z xmms-a nie mogę skorzystać z opcji odtwarzaj katalog, bo po wybraniu katalogu media, jest on pusty, mimo, że npęd jest zamontowany :( , więc to może nie jest wielki problem ale zawsze jakiś jest, bo wg mnie nie powinno tak być. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, no w zasadzie to problem polega na tym, że jeżeli napęd zostaje podłączony automatycznie, to niestety np. korzystając z xmms-a nie mogę skorzystać z opcji odtwarzaj katalog, bo po wybraniu katalogu media, jest on pusty, mimo, że npęd jest zamontowany :( , więc to może nie jest wielki problem ale zawsze jakiś jest, bo wg mnie nie powinno tak być. :blink:

No to cos u Ciebie nie dziala IMHO. U mnie po podlaczeniu dysku USB czy wlozeniu jakiejkolwiek plyty w media pojawia sie katalog (co ciekawe o bardzo ladnej nazwie takiej jak etykieta plyty) i bez problemu moge z niego korzystac.

Albo ja czegos nie rozumiem?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...