Skocz do zawartości

Problem Z Uruchomieniem Po Instalacji


fruchte

Rekomendowane odpowiedzi

Po uruchomieniu komputera po instalacji(FC5) wyskakuje mi błąd, nie ma katalogu gdm. Dokładnej treści tego komunikatu nie mam, ale jak bedę jeszcze raz instalował to podam ten komunikat. Dzisiaj jeszcze spróbuję zrobić to na innym komputerze zrobić. Jestem początkującym uzytkownikiem.

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam płytki FC5 nagrane czysto mediacheck idzie i nie mam tego problemu.Ale te same płytki u mojego kumpla nie działają z tym samym błedem że brak gdm!!! Przeinstalowałem jeszcze raz (_linuxa_ → Linuksa) ORT i to samo postanowiłem co ty wgrałem katalog GDM a że u siebie spieprzyłem IP-Tables że nie było dostępu do netu a nic takiego nie maiałem zainstalowanego zformatowałem dysk i instaluje i nie mam takiego problemu.Moim zdaniem zależy to od komputera albo od czegoś innego Któż to wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem płytki, jedna miała błąd(2). Ściągnąłem ją jeszcze raz. Sumy kontrolne sprawdziłem, przed instalacją sprawdziłem czy są dobrze wypalone. Zainstalowałem jescze raz na amd i już było ok z folderem gdm. Nic się nie pojawiło, ale "po wejściu w instalatora pakietów (dodaj usuń programy) -

wyswietla się infofmacja w stylu "unable to retrive software information lub cos takiego i program się zamyka". Tak jak u kolegi na innym poście. Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...