Skocz do zawartości

"uruchom Nową Sesję" Nie Działa


zbik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w menu KDE: Przełącz użytkownika > Uruchom nową sesję

klikam tam i zupełnie nic się nie dzieje.

Tak samo gdy zablokuje się sesja po włączeniu się wygaszacza ekranu to nie może się zalogować inny użytkownik bo nie działa uruchamianie nowej sesji.

Dziwi mnie też to że mam w menu KDE: System > Nowy login

i jak na to kliknę to właśnie uruchamia się nowa sesja i może się zalogować nowy użytkownik.

 

Czym się różni: "Uruchom nową sesję" od "Nowy login" i dla czego to pierwsze u mnie nie działa? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO "Nowa sesja" odpala na nowej konsoli (Ctrl+Alt+F8) nowa sesję, z zachowaniem starszej "obok".

Tak samo gdy zablokuje się sesja po włączeniu się wygaszacza ekranu to nie może się zalogować inny użytkownik bo nie działa uruchamianie nowej sesji.

 

wpisanie hasła po właczeniu wygaszacza to nie jest nowa sesja. To powrót do poprzedniej, bo zablokowaniu ekranu.

 

 

a system masz zaktualizowany?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisanie hasła po właczeniu wygaszacza to nie jest nowa sesja. To powrót do poprzedniej, bo zablokowaniu ekranu.

a system masz zaktualizowany?? ;)

 

Wiem że wpisanie hasła po włączeniu wygaszacza to nie jest nowa sesja. :D

Chodzi mi o to że jak ja się zaloguje i sobie pójdę i włączy się wygaszacz i przyjdzie mój brat, to żeby on mógł się zalogować. Normalnie powinien poruszać myszką, a następnie zamiast wpisywać moje hasło którego nie zna powinien kliknąć na "przełącz użytkownika" a następnie na "uruchom nową sesje" a następnie normalnie się zalogować.

Ale nie działa mi guzik "uruchom nową sesje" i mój brat musi zrestartować kompa jak chce coś zrobić na komputerze :angry:

 

Miałem FC4, zaktualizowałem przy pomocy pięciu płytek CD do FC5, a następnie przy pomocy (_yum'a_ → yuma) ORT zaktualizowałem wszystkie pakiety. Teraz już chyba nie ma w moim systemie pakietu który mógłbym zaktualizować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...