Skocz do zawartości

Kilka Profili Do Cedegi


Haspet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może nie jest to miejsce na to pytanie ale zadam je.

Czy ma ktos profile do Cedegi ? Tą baze gier ? Potrzebuje uruchomic kilka gierek (dokładnie 3) a prawda jest taka, że nie założe konta na Trans Gaming z kilku powodów ( 1. Brak Hajsu 2. Jestem jeszcze niepełnoletni )

Pod Wine nie ma szans abym je uruchomił, a bawienie sie ustawieniami w Cededze tez nie wychodzi zbyt dobrze, mianowicie widziałem te gry w bazie gier TransGaminga, rzucam nałóg zwany Windows i dlatego ten system odpada, może ma ktos ustawienia do cedegi tych 3 gier :

1. Call of Duty: Unitted Offensive ( CoD'a 1 mam zainstalowana )

2. Call of Duty 2

3. Lineage II

 

Przepraszam za założenie tego Tematu jesli jest on niezgodny z regulaminem.

Będe wdzięczny za profile, i chociażby pomoc przy uruchomieniu tych gier.

 

Pozdrawiam Haspet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucasz piractwo na rzecz piractwa? Niezle posuniecie... jesli chodzi o cedege, to nie musisz byc pelnoletni by móc ja kupic, gdyz sam program kupisz juz u przedstawicieli w Polsce za okolo 75 PLN.

 

Co do Lineage 2 - mam zle wiadomosci. W bazie jest wpisany ale wersja C2. Aktualnie nie ma juz serwerów korzystajacych z plików C2, tylko C4, a z C4 Cedega ma bardzo duzy problem. Takze, niestety, w Lineage 2 jeszcze nie pogramy pod Linuksem :(

 

P.S. Zarejestruj sie na stronie http://linux.pl, daja oni czasami jakies bonusy dla uzytkowników i ostatnio takim bonusem byl karnet na zakup Cedegi i miesiecznego helpdesku za jedyne 32 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...