Skocz do zawartości

Warcraft 3 Pl


freezer

Rekomendowane odpowiedzi

czy komuś na cededze ruszył instalator Warcraft 3 RoC i jak to zrobił ? Mi wywala błąd ScreenStack i przeczytałem że to problem tylko w polskiej wersji językowej :/

 

Ja próbowałem :< Napisałem nawet na pomoc techniczną cd-projektu. Odpisali ze nie można pobeirac angielskiej wersji z p2p itp. że gra jest pod system windows, jednakze sa odpowiednie programy do uruchamiania ... mi pod wine działa, tylko musiałem kombinwoac. A instaaltora nie odpaliłem, tylko skopiowałem instalacje z Windy ... Bez lipy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja odpaliłem wkońcu tego warcraft'a 3 na Cededze ale tez musiałem skopiować instalke z windows. Teraz (_niewiem_ → nie wiem) ORT czy update będzie działać jak wyjdzie jakiś nowy z BNet'u :/ ale tak normalnie to da się pograć tylko że bez instalacji w cededze.

 

Na Wine tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Wine u ciebie wykorzystuje strowniki do karty graficznej ?? bo ja myślałem że wine (_niema_ → nie ma) ORT supportu dla aplikacji 3d... jeżeli u ciebie Wine działa z akceleracją 3d to napisz jak to zrobiłeś (_odrazu_ → od razu) ORT. Będe ci wdzięczny!

 

Ja odpaliłem Warcrafta pod wine właśnie sposobem Other, nic nie zmieniałem z domyślnej instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpaliłem Warcrafta pod wine właśnie sposobem Other, nic nie zmieniałem z domyślnej instalacji.

 

Ja też nie zmieniałem. Tylko teraz po update sterow mi sie troche tnie nie wiem czemu :/ Alepostaram sie to rozwiazac (wczesniej chodzilo dobrze ^^).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to ciekawe co mówicie.. szkoda że już kupiłem cedege na 3 miesiące :/ ale itak wyprubuje ten Wine

 

hehe :D ile dałeś i jak wrazenia ? :D Właśnie jest też możliwość używania Cedegi ale z CVS, i nie ma ona tego co ma kupna wersja czyli graficznej obsługi (czyli dokłądnie to samo co wine) ale mi jakos nie działało pod cedega z cvs nic (tak właściwie to nei wiem czy w tym cvs pojawiają się nowe wersje ?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...