Skocz do zawartości

Problem Z Pobraniem Obrazów Iso Slackware 11


DAREK WL.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis w nocy zaczałem sciagac obrazy iso 3 płyt cd instalacyjnych slacka.

Poprzez firefoxa sciagały sie 2 płyty równoczesnie kazfa z predkoscia = połowie całkowitej czyli wszystko zapowiadało sie prawidłowo .

Rano wstaje , patrze co sie sciagneło i widze ; NIE MOZNA ZAPISAC PLIKU - tu nazwa obrazu iso ze slackiem poniewaz niemozliwe było odczytanie pliku źródłowego . I mam w 'moich dokumentach' 2 pliki iso o wielkosci 0 MB :angry: Czy to ze ciagnałem równolegle 2 płyty naraz miało wpływ na ta sytuacje :?:

Czy po prostu nastapiło zerwanie połaczenia i cała ta sciagnieta juz ilość poszła na marne :?:

Czekam na wasze opinie o takiej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pod jakim systemem sciagales?

 

Sytuacja ktora opisales to dosc typowy przypadek braku miejsca na dysku podczas konczenia pobierania (kiedy to plik jest kopiowany z cache przegladarki do pliku/miejsca docelowego). Jesli 2 iso skonczyly sie sciagac w pi-razy-drzwi tym samym momencie to system potrzebowal ~1.4GB wolnego miejsca na jednoczesny zapis 2 obrazow w miejscu docelowym.

 

Przeszukaj cache przegladarki, tam powinny pozostac sciagniete obrazy. Moga miec jakies kosmiczne nazwy, ale poznasz je po rozmiarze.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...