Skocz do zawartości

Neostrada Fast 800 Rozłączenia, Szumy, Paranormalności...


mrtymek

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni zaczęły się pojawiać problemy z siecią... wcześniej wszystko działało okej.

mianowicie wygląda to tak:

 

modem zaczął się rozłączać, w końcu praktycznie przestał się synchronizować...

w słuchawce pojawiają się szumy, a zdarza się nawet, że telefon wybiera inne numery: np dzwoniłem na linię Neostrady, połączyłem się, wybrałem 1 żeby połączyć się z "problemami technicznymi" i dostaje komunikat "Abonent jest poza zasięgiem sieci..." albo brat dzwonił do kumpla, a w słuchawce kobiecy głos oznajmiający mu ile jest środków na koncie (nie wiem czyim!!!)...

 

Przełączyłem na drugi piec z Windowsem i o zgrozo! problemy znikają... narazie czekam na płyte instalacyjną i pprostu zapodam reinstall, ale przecież to nielogiczne... Dlaczego windows nie ma problemów a komputer z fedorą tak? moze wywalić i zainstalować świeży firmware? po podłączeniu "fedory" i odłączeniu, windows musiał na nowo instalować modem (tym swoim magicznym kreatorem...)

 

Czekam na pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Przepraszam za uprawianie archeologii, ale skoro już zajrzałem na swój profil, to postanowiłem napisać tutaj co się działo... Otóż mój modem F@st 800 był poprzepalany, rozgrzewał się do niebotycznych temperatur... pomogła tylko wymiana modemu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...