Skocz do zawartości

Wolfenstein: Enemy Territory


Jasiek_M

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

lol za to ci warna powinni przyznać człowieku :o ściagasz instalatora wolfet, et-linux-2.60.x86.run, uruchamiasz go poleceniem sh et-linux-2.60.x86.run, po instalacji w konsoli wklepujesz et i włala, wszystko zrobione. aha jeśli chcesz mieć zainstalowane w /usr/local/games musisz instalowac z poziomu roota, czyli po wklepaniu polecenia su

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latwo powiedziec, fedore mam 2 dzien. jak narazie z poelcen znam tylko "cd""./""su -" i "pppd call neo":(

Mam problem oto i on:

[root@localhost Desktop]# sh et-linux-2.55.x86.run
Verifying archive integrity... All good.
Uncompressing Enemy Territory 2.55...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................
/root/.setup6748: error while loading shared libraries: libgtk-1.2.so.0: cannot open shared object file: No such file or directory
./setup.sh: line 143:  6772 Przerwane               "$setup" "$@" 2>>$NULL
The setup program seems to have failed on x86/glibc-2.1

See http://zerowing.idsoftware.com/linux/ for troubleshooting
[root@localhost Desktop]# 

Co mam z nim zrobic?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim zadasz jakiekolwiek pytania przeszukaj google, na każdym forum było pisane o enemy territory i problemach z nim zwiazanymi, na tym pewnie też. po 1 z tego co widze masz et 2.55 , jaki sens go instalowac kiedy wiekszosć serwerów leci na 2.60b?! mniejsza z tym. błąd mówi o niespełnionych zaleznościach, brakuje Ci na pewno paczki gtk+, oraz byćmoże glibc, upewnij sie że masz zainstalowany. nie jestem pewien ale w przypadku fedory mile widziany jest libstdc++, bez niego gra sie wiesza. wiec wbijasz jako root yum install gtk+ glibc libstdc++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Te pakiety co mowiliscie zainstalowalem(Dziekuje;)), a co do Wolfa to z tego co zrozumialem trzeba pierw wgarac wersje 2.55 potem latke na 2.60 a potem na 2.60b. Przynajmniej tak mi sie zdaje bo nigdzie nie widze (_odrazu_ → od razu) ORT w wersji 2.60b do sciągnięcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj na googlach, ta gra jest opensource wiec powinna byc wszedzie. do wyszukiwania linuksowych gier polecam strone www.happypengiun.org

Ok mam juz zainstalowana wesje 2.60, tylko takie pytanie-oplaca sie przechodzic na 2.60b? bo jeszcze do niedawna nie bylo na to serwerow, nie wiecie jak jest teraz? (_acha_ → aha) ORT i czy pierw mam zaisntalowac 2.60a a potem 2.60b czy latke"b" mozna poprostu na 2.60 zainstalowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

mam pytanie: kiedy wchodze na niektore serwery wyswietla mi sie napis:

ERROR : Protocol mismatch between client and server.

 

The server you attemped to join isrunning at incompatibble version of the game.

You or the server may be running older versions of the game. Press auto-udpate button if it appears on the main menu screen.

 

nie wiem o co chodzi a chcialbym se pograc na tych serwerach. Prosze o pomoc. (mam windowsa XP i probowalem scagac jakies patche ale nic nie pomoglo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...