Skocz do zawartości

Wolfenstein Wysoki Ping I Aktualizacja Pb


Jasiek_M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam prcesor 2.4Ghz, karte graficzna Radeon 9600Pro i 768mb ramu, neostarde 512 a ping w Wolfensteinie kolo 300-500(powoduje to spore lagi). Wiecie co to może powodowac? I jak sie na (_linuxie_ → Linuksie) ORT uaktulania PB?

Pozdrawiam

Jasiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB sie uaktualnia razem z aktualką samego et, a co do pingów to miewam ten sam problem i nie do końca wiem jak go rozwiazac, tymbardziej że za każdym razem kilka serwerów działa poprawnie a reszta 200-500 ms pingu.

A jak uaktualnic et:P? bo ja mam pierwszy tydzien Fedore:) No wlasnie moze ktos cos na to zaradzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najnowsza jest 2.60b, pewnie ją masz :P

Witam podmienilem pliki patcha tak jak pisalo w instrukcji, na ping to nie pomoglo, ale gra zaczela sie ciac z muzyka nawet w menu glownym:/ i zaczal mnie wywalac PB a jako rpzyczyne podawal "game integrity",czy cos takiego ale chyba chodzilo o integralnosc gry:/ co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo.Uaktualniasz nadając jednemu z plików w katalogu pb(w tej chwili nie pamiętam poniewważ aktualnie nie mam zainstalowanego et) atrybuty wykonania i popalasz poprzedzając ./ .Sam Ci się zaktualizuje - problem z pingami może leżeć po stronie Twojego cfg.Sciągnij ze stronki enemyterritory.pl jakiś cfg i spawdz na czyims - ewentualnie po poprawie podmien ustaienia netu ze swoimi - musi dzialac - gram od 3 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...