Jump to content

Jak Zainstalować Xfce4 ?


botul
 Share

Recommended Posts

Siedzę nad tym i siedzę...

 

W jaki najprostszy sposób zainstalować xfce pod fedore2 ?

Mam apt, ale nie znajduje pakietu, a kompilacja zabija mnie zależnościami. Próbowałem src.rpm, ale nie wiem jak się do tego zabrać. Plików jest sporo, czytałem już o kolejności na stronach projektu, ale przy 2 pakiecie wyskakuje mi zależność do pakietu devel, którego nie ma w paczce...

:(

 

Pomocy !!

Link to comment
Share on other sites

Udało się, choć yum nie znalazł jednego pakietu. Dociągnąłem apt'em... :)

Ruszyło, więc biorę się do testowania. Jedno już wiem - śmiga szybciutko, tylko będę musiał się przestawić, bo troszkę mniej funkcjonalne od KDE, czy Gnome.

 

Pozdrawiam...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...