Skocz do zawartości

Return To Castle....


Tomaz

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zagrać sobie w moją ulubiona dawną grę "Return to castle wolfenstein" a tu "niespodzianka" nie mogę uruchomić gry- otrzymuję taki komunikat: Couldn't load default.cfg Czy ktoś mógłby mi pomóc?? wersję mam oryginalną, ale próbowalem też wgrywać pirata i efekt był ten sam. W międzyczasie zmieniłem grafikę z geforce 2 Ti na radeon 9200 ale nie wiem czy to coś może mieć do rzeczy. Help me!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Hmm, masz może najnowszego wine? Spróbuj mu jeszcze zaserwować wine tools i inne dodatki. Zrób update systemu.

 

Pozdrawiam.

To raczej nie wina systemu. Próbowalem też na win2000. Gdzieś sie doczytałem w plikach pomocy w grze, że przyczyną jest to że zainstalowałem system na partycji D a nie standartowo na C. Że niby trzeba utworzyc wtedy katalog docelowy przy instalacji gry, jednak nie dało to żadnego efektu u mnie. Systemu nie zamierzam przeinstalowywać- dla 1 gierki nie chce mi się tego robić.Chyba sobie nie pogram :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, masz może najnowszego wine? Spróbuj mu jeszcze zaserwować wine tools i inne dodatki. Zrób update systemu.

 

Pozdrawiam.

Muniek,napisz mi dokładniej o co chodzi z tym toolsem.... bo ja już nie mam pomysłu, co robić. Może jednak pod xp nie działa ta gra, bo kiedys to miałem millenium- sam już nie wiem co o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Ale wy sobie lubicie życie utrudniać, jak boga kocham :D Po kiego grzyba Wine? Pod nim gry wolniej łażą(testowałem właśnie na Return) nie lepiej ściągnąć wersję pod Linuksa, a potem już tak jak tu piszą: http://gry.linux.pl/?id=porty&show=7 . Sam tak mam, gra działa szybciej niż na Windowsie, i zero problemów;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...