Skocz do zawartości

Europa Universalis 2


Other

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Udało się komuś odpalić pod Ubuntu tą świetną grę? Taką mam ochotę w nią pograć ... :/ Próbowałem z wine, ale przy uruchamianiu się wyłącza. Może trzeba jakąś sztuczkę z wine zrobić ? Jak komuś sie udało tą grę odpalić to z góry dzięki za każdą pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Udało się komuś odpalić pod Ubuntu tą świetną grę? Taką mam ochotę w nią pograć ... :/ Próbowałem z wine, ale przy uruchamianiu się wyłącza. Może trzeba jakąś sztuczkę z wine zrobić ? Jak komuś sie udało tą grę odpalić to z góry dzięki za każdą pomoc ;)

 

a jeszcze jakby sie EU III dalo odpalic, to w ogole by bylo super :D jestem maniakiem tworow Paradoxu od EU I a trojka pobila moje oczekiwania. gram od wczoraj i jestem zachwycony. do mapy pieknej inaczej ( :rolleyes: ) tez juz sie przyzwyczailem. goraco polecam!

 

jakis czas temu probowalem na wiele sposobow, ale w koncu poleglem. uruchomilem tylko Mroczne Wieki ale wydajnosc byla srednia. po prostu, zainstalowalem i wlaczylem. czesto sie sypala.

 

swoja droga Ubuntu juz dawno wywalilem wiec moze na nowszych pojdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg, skopiowałem ten wątek z forum ubuntu, bo to raczej nei jest problem jednej dystrubucji, tylko da się nad tym pomyśleć nad każdą dystrybucją :P a zapomniałem zmienić nazwe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...