Skocz do zawartości

Tłumacz Dla Linuksa


tomcio15

Rekomendowane odpowiedzi

Jak korzystałem z Windy nie miałem z tym kłopotu bo używałem tłumacza polsko - angielskiego 'Translator" jakiś tam :P

Ale w linuchu jest z tym źle, bo nie znalazłem żednego słownika komputerowego dla (_linuxa_ → Linuksa) ORT, a ten Translator nie chce iść pod najnowszym wine <_<

 

Jest jakiś program tłumaczący (polsko angielski) dla Linuksa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znalazłem żednego słownika komputerowego dla (_linuxa_ → Linuksa) ORT

 

Pytanie o co pytasz. Jeśli chodzi Ci o program tłumaczący a'la Translator to się nie spotkałem, ale jeśli chodzi Ci o słownik, co wynika z tego cytatu, to tego jak mrówków znajdziesz tutaj Polsko Angielskie też są.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym końcu listy są programy (słowniki) które instalujesz pod linuxem i podpinasz bazę ze słowników Collinsa. Program nazywa się ypdict. Nie wiem czy zauważyłeś, że poza tym na samym początku masz słownik z 35 językami. NIe testowałem więc nie wiem czy jest polski. Jak masz słownik Collinsa to ten programik w zupełności Ci wystarczy.

 

Pozdruffka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś znalazłby na necie ten Słownik YDP Collins'a to bardzo proszę o namiary :)

 

---

Słownik Everest QDictionary wcale tłumaczy na język polski, a ta liczba 35 jest już całkiem zmyślona. Być może, gdyby z tłumaczył z każdego języka na każdy wyszłoby 35 translatorów. Na pewno nie chodzi o ilość języków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...