Skocz do zawartości

Fc1+thompson=neo ?!


arcapone

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze ponownie o pomoc. Jestem zupełnie nowy w (_linuxie_ → Linuksie) ORT, mam fedore core 1. Od trzech tygodni nie mogę skonfigurować neostrady; najpierw miałem SagemFast800 , potem wymieniłem na Thompson speedtouch i mimo 2-3godzin dziennie prób nadal d... Zaczynam miec dosyc (_linuxa_ → Linuksa) ORT, chociaz nawet mimo nikłej znajomości bardziej mi odpowiada od zasyfionego i przeładowanego WinXP. Aha-próbowałem według Waszych wskazówek dot. instalacji pod FC2 ale nie zaskoczyło. Moze ktos będzie chciał i potrafił mi w przystepny sposób pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, nie chodzi, albo ja coś kopie... najdziwniejsze jest to, ze świecą się obydwie kontrolki, tak jakby połączenie było nawiazane a nadal d... Zaczynam szukać jakiegoś fachury z Warszawy lub okolic , żeby mi to skonfigurował, oprócz neo nie moge tez podłaczyc drukarki Canon i250 ani słuchać muzy... Moze coś ogólnie jest nie tak z całą FC1 ? Jeden gość mi ją zainstalował a jak pojawiły sie problemy to mnie olał strugą mętnego ... Męczę się już trzy tygodnie, wypróbowałem wszystko co mi przyszło do głowy i nic. Moze ktoś z Was wyprostuje mi to w niedużej kasie ? Bardzo pilne - tel:605998179.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sproboj tego: http://speedtouchconf.sourceforge.net/. Drukarki niestety nie instalowalem i nie potrafie Ci z nia pomoc. Jesli chodzi o sluchanie muzyki to zainstaluj xmms'a (jesli nie masz) i do tego doinstaluj pakiet xmms-mp3-wersja_Twojego_xmms'a.rpm (w Googlach wpisz: Fedora Core xmms-mp3-wersja i (_napewno_ → na pewno) ORT znajdziesz).

 

Jesli mialbys jakies problemy z instalacja modemu to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja tez mam neo+ sagema fast 800. Instalacje zrobiłem wg opisu w aktualnym numerze pisma Ekspert. Na CD ROM dołaczonym do tej gazety jest sterownik neo dla sagema.Kropka w kropke wg opisu instalacji na str 83 Eksperta i wyjdzie, dla sagema!

Pozdrawiam.

Ja instaluje neo na fedorze lub auroxie 'z marszu i wychodzi[sagem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...