Skocz do zawartości

Głośniki 5.1 - Pełna Kontrola


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

System FC6, karta dźwiękowa: zintegrowana na płycie Asus A7V8X-X: VT8233/A/8235/8237 AC97

Mam taki problem:

 

Dźwięk jest, ze wszystkich głośników dźwięk się wydobywa wszystk niby prawidłowo, ale głośniki przednie moge regulować (alsamixer, Kmix itp.), ale tylne, centralny i subwoofer są ze sobą zintegrowane, suwaki niby są dla centralnego sub ...... ale nie działają.

 

No i oczywiście pytanie: Kto może mi pomóc ? Co zrobić zebym mógł każdy głośnik z osobna regulwać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

pozwolę sobie odświeżyć mój problem.

 

aktualnie mam F12, sprzęt ten sam, głośniki 5.1, mogę już sterować każdym wyjściem osobno, pulseaudio, jednak dalej mam dziwny problem.

 

prawy tylny głośnik milczy .... przesuwam suwakami i tylko prawy tylny nie reaguje ....

żeby było ciekawiej, gdy włączę "kontrolę głośności pulseaudio" i w zakładce konfiguracja zmienię ustawienie (z 5.1) na jakieś inne, i potem z powrotem do 5.1 to prawy tylny głośnik zaczyna grać i da się nim sterować :blink:. Niestety nie na długo, gra dopóki nie zmieni się utwór w amaroku, przy przełączeniu na następny utwór głośnik znowu milknie i tak w kółko .....

 

Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...