Skocz do zawartości

Kolejny Problem Z Instalacja Fedory 7


shrek999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moj problem polega na tym iz po zainstalowaniu f7 odpalam z gruba f7 i caly proces startu systemu zatrzymuje sie na "uncompresing linux " czyli na 5 czy 6 linijce startu systemu i nic... 3 kroli nie dziala, ctrl+c(z) nie rob i nic tylko reset... 2 razy instalowalem i za kazdym razem to samo...;/ co moze byc nie halo ? mryga tylko kreseczka.. czekalem z 20 minut na start i tyz nic.

 

zadnych pomysłow?? ;/ grrr... nawet logow zobaczyc nie da sie bo sie nie tworza...dyski przy partycjonowaniu wiszi sata zatem raczej to nie problem saty...wtf?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy starcie z płytki nie było problemów w tym miejscu? Na lapku musze dodać opcje hpet=disable, inaczej również stoi. Zarówno przy starcie z płytki, jak i po odpaleniu z gruba.

 

start z plytki standardowy(tzn instalator), test nosnika pozytywny, sama instalacja takze bez problemów. zaraz sprawdze to co napisałeś

 

ku mojemu zaskoczeniu poszło tylko powiedz co to zmienia bo na moj gust to sprzet zwolnił mi nie miłosiernie przez to, pozatym czy po instalacji F7 automatycznie włącza sie AIGLX? bo ixy nei chca mi wstac.. po 6 probie pojawia sie komunikat costam i [CENZURA - Waldo] ...

 

dla potomnych wg. bugfixa nalezy dopisac clocksource=acpi_pm i idzie ;]

 

https://bugzilla.redhat.com/bugzilla/show_bug.cgi?id=241249

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...