Skocz do zawartości

Tibia Lagi


Gandap

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowalem sobie niedawno tibie na linuksie potem sterowniki wszystko chodzi dobrze do jakiegos momentu. Po jakiejs godzinie gry lapia mnie hiper ekstra lagi. To nie wina internetu (neostrady) bo wszystko oprocz tibi smiga, ani samej tibi bo jak sie pytam kumpli to mowia ze zadnych lagow nie maja. Czy to moze byc w jakims stopniu wina linuksa ?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Też mam ten problem - chodzi o to, że jest bardzo mało fps (u mnie tylko 1, chociaż max limit ustawiam na więcej)

Potrzebne jest co najmniej 10 fps, ale (_niewiem_ → nie wiem) ORT jak zrobić żeby tyle było. :|

Na windzie działa dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Mialem ten sam problem.... Wiecie co zrobilem? PRzestalem grac :D Wam tez polecam. Ta gra lasuje mozg jest jak nalog na poczatek niewinne granie a pozniej sie zaczyna allegro.pl zarywane noce. Zle oceny (w mojim przypadku wkoncu jeszcze chodze do szkoly). Na szczescie hackerzy mnie uratowali... Najlepszym dowodem na to ze tibia jest wielkim zlem jest to ze za kazdym razem kiedy padalem plakalem heh Teraz sie z tego smieje ale to bylo przezycie.

 

Ale robcie co chcecie...

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...