Skocz do zawartości

Instalacja F7


dsp2

Rekomendowane odpowiedzi

Używałem mandrivy i kubuntu czytałem jednak sporo dobrych recenzji o fedorze, więc ściągnąłem sobie siódemkę. Dla pewności sprawdziłem płytę i zainstalowałem sobie na virtualu. Chodziła jak marzenie i miała wszystko ( po drobnej aktualizacji ) czego potrzebowałem. Po takim teście przystąpiłem do instalacji na dysku. Instalacja przebiegła bezproblemowo. Po restarcie dodałem użytkownika zakończyłem, w odpowiedzi ujrzałem czarny ekran. Po restarcie Fedorka startuje jednak gdy ma przejść w graficzny ekran bęc znowu czarny ekran. Mam laptopa aristo. Skąd ten problem? na virtualu wszystko było ok. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpal ja w trybie single , dopisz to na koncu parametow jadra. (Jak ci sie laduje Grub, dajesz chyba E - pisze to ponizej - i mozesz edytowac wpisy, na koncu dopisz single)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
dzieki pomogło :)

 

 

cześć

Mam identyczny problem jak Ty i nie wiem jak się z tym uporać.....z instrukcje które otrzymałeś na forum nie bardzo rozumiem.....średnio znam się na tych sprawach.....

Otworzyłęm fedorę w trybie tekstowym i no właśnie jakie wpisy gdzie mam zmieniac i co dopisywać.....?

prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...