Skocz do zawartości

Instlacja Fedory Na Lapku Z Windą


naumek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Generalnie problem zawarty jest w temacie. Mam kilka pytań odnośnie instalacji Feodry na lapku. W zamierzchłych czasach których nawet najstarsi rosjanie nie pamiętają miałem nagranego ubuntu na nx7400. Był z tym niemiłosierny problem bowiem przy każdorazowym włączeniu przegladania zasobów dyskowych z poziomu windy lapek mielił niemiłosiernie długo i często gęsto się zawieszał. Stąd moje obawy co do instalacji Fedory.

Obecnie posiadam tylko jedna partycję na której zainstalowany jest XP. Jakie partycje powinienem stworzyć by w pełni cieszyć się fedorą?

 

BTW jaką wersje Fedory mam zaisntalować na HP nx7400 Core Duo ? Bo przeglądajac forum zauważyłem że są pewne niewielkie problemy z 2 rdzeniowymi prockami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby cieszyc sie fedorka musisz zmniejszyc partycje windowsowa aby powstał na dysku wolny nie przydzielony do zadnych partycji obszar dysku. Nier twórz zadnych specjalnych partycji dla linuksa :rolleyes:

Gdy ujrzysz instalator fedorki wskaz mu na opcje WYKORZYSTAJ NAJWIEKSZY WOLNY OBSZAR i on juz sobie sam tam utworzy odpowiednie partycje :lammer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...