Skocz do zawartości

Problem Z Anacondą Podczas Instalacji


Atom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowiłem zainstalować F7 uruchamiam płytkę i wybieram instalacje graficzną po sprawdzeniu dvd instaluje sie anaconda i z nią mam problem. Po przejścia do instalatora ekran jest w zielone paski. W F6 radziłem sobie wpisując linux vesa i działało natomiast w F7 nie wiem co zrobić bo nie ma gdzie to wpisać. Mam karte graficzną Gforce 6600 GT. Natomiast przy wybraniu instalator w wersji tekstowej wszystko idzie prawidłowo do samego instalowania już komponentów. Przy instalowaniu 3 elementu wyskakuje bi błąd i przerywa instalacje. Są to błędy typu :

Traceback (most recent call first):

File "/usr/lib/anaconda/yuminstall.py",

line159, in callback

s = str(_<b>Instalating %s</b>

(%s)\n ") % (po, size_string(hdr['size'])))

File

"/usr/lib/python2,5/size-packges/yum/_ _ in

it _ _.py",

line 562, in rutransaction

i tak dalej ścieżki lecą do anaconda i do yumainstall tylko sie numery linii sie zmieniają.

Proszę o pomoc jestem raczej początkującym użytkownikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do linux vesa. Dawno już nie instalowałem F7 ale pamiętam że porostu wpisujesz linux vesa i ... enter. Ja też mam 6600 gt i działa bez najmniejszych problemów, więc to zapewne wina monitora. Jeśli masz taką możliwość to spróbuj z innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale jak mi sie otwiera okno do instalacji z 4 opcjami to gdzie to ja mam wpisać. jest możliwość wpisania jest tylko możliwość wpisania dodatkowej opcji. Ale jak dopisałem linux vesa to i tak nie zadziałało więc nie wiem co dalej a nie mam innego monitora :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...