Skocz do zawartości

Control Timeout On Ep0in


Yarol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Podczas instalacji najnowszej dystrybucji (_linuxa_ → Linuksa) ORT Fedora już na samym początku na czwartej konsoli system wyrzuca mi następującą linię z komunikatem:

 

<4>usb 2-2: control timeout on ep0in

 

Nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić... Bardzo proszę o jakieś sugestie umożliwiające mi instalację systemu. Nadmieniam, że problem tego samego typu występuje również podczas instalacji Mandrake Linux 10.0. Zastanawiające jest jednak to, że obydwie dystrybucje w wersjach Mandrake 9.0 oraz RedHat 9.0 instalują się bez problemów.

 

Pozdrawiam - Yarol

(MSI KT4V na VIA VT8377 Apollo KT400; AMD Athlon XP 2200+; DDR SDRAM Kingston 256 MB; NVIDIA GeForce2 MX 100/200)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, tak niewiele trzeba było... Faktycznie instalacja powiodła się :-) Piękne dzięki!

Mam jeszcze problem z odpaleniem systemu z dysku twardego (160 GB). Startuje mi tylko z dyskietki... Jednak opis tego problemu zapewne znajdę gdzieś na grupie. Pozdrawiam - Yarol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, tak niewiele trzeba było... Faktycznie instalacja powiodła się :-) Piękne dzięki!

Spoko... tylko polecam wiecej szukać.. ( ja sie tego nauczylem z tego forum.. takze gdzies w tym ogromie wiedzy i informacji te dwa magiczne wyrazy sa :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...