Skocz do zawartości

Iss Z Playstation + Orange Ekstraklasa 2007 Online!


aaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! :)

 

Jestem fanem pewnej gry, która ostatnio robi (_niema_ → nie ma) ORTłą furorę na polskiej scenie gier piłkarskich, a grywalności i realizmu trybu Online mogą pozazdrościć jej takie tytuły jak najnowszy PES, czy FIFA. W temacie celowo napisałem "ISS" , bo każdy szanujący się posiadacz (były posiadacz) konsoli grę skojarzy właśnie po tym tytule. Jeżeli ktoś z Was grał kiedyś w International Superstar Soccer 98 na konsoli PlayStation i był fanem tej piłki to jesteśmy w domu :) Docelowo chciałbym przedstawić tutaj grę o nazwie Winning Eleven 2002, czyli ostatni wypust Konami na Play'a w Japonii (odpowiednik europejskiego ISS PRO 2) Różnice między ISSem, a przedstawianym tutaj WE2002 są niewielkie, poza dopracowaniem licznych błędów starszego ISSa.

 

Dzięki swojej popularności gra Winning Eleven 2002 doczekała się organizacji różnego typu Turniejów, Ligi, Rankingu i wiele innego typu rozgrywek (Klany itp.) w których zawodnicy mogą spróbować swoich sił i zmierzyć się ze sobą :) Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jest grupa osób ciągle pracująca nad uaktualnianiem gry! W ten sposób stosunkowo niedawno miała miejsce premiera najnowszego patcha stworzonego przez największy polski serwis traktujący o tej grze - www.WEOL.go.pl

Gra zawiera 60 reprezentacji z całego świata, Orange Ekstraklasę oraz 12 najlepszych klubów z Europy i oczywiście aktualne składy, stroje i statystyki wszystkich drużyn! Dla polskich graczy to chyba największy smaczek :) Mogą grać, rywalizować ze sobą swoimi miejscowymi klubami!

 

Nie musisz martwić się o to jak odpalić grę z PSXa i jeszcze grać na niej Online na komputerze! :)

Osoby zajmujące się tworzeniem aktualizacji pomyślały o tym i stworzyli Automatyczny Instalator, dzięki któremu unikniecie żmudnych ustawień emulatora, wyszukiwania serwerów do gry (jest polski serwer dla graczy WEOL) i innych problemowych spraw.

 

Tutaj znajdziesz wszystkie czynności jakie musisz wykonać po zainstalowaniu gry, aby rozegrać mecz Online/Offline:

http://jak-zagrac.go.pl

 

Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z serią piłek od Konami to tutaj możesz zapoznać się z opisem gry i jej opcji:

http://we2002-faq.go.pl

 

DOWNLOAD:

Instalka Gry Online na najnowszym patchu:

Ściągnij! (21,4mb)

( Najnowszą wersję, a także mirrory zawsze znajdziesz na stronie www.WEOL.go.pl )

 

Tutaj możesz znaleźć nasz Ranking, do którego każdy może dołączyć w każdej chwili:

Ranking , Regulamin , Zapisy

 

Dzięki powyższym linkom, z łatwością każdy odnajdzie się w świecie Winning Eleven 2002.

Grając Online, nie można nie znać tych adresów, w żadnym wypadku nie chciałem spamować, jednakże gra jest nierozłącznie połączona z tymi adresami. Mam nadzieję, że trochę przybliżyłem Wam tą grę, która mimo swojego wieku nie traci na popularności, a nawet jest wręcz przeciwnie.

 

 

BONUS:

Filmik przedstawiający najnowszego patcha Winning Eleven 2002 Online by WEOL:

http://pl.youtube.com/watch?v=-hxyKomZbw0

 

 

 

Do zobaczenia na serverach! :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...