Skocz do zawartości

World Of Warcraft - Fedora 8 I Wine


sorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam problem. Mianowicie od 7 wersji fedory zastanawiam się nad uruchomieniem tej (i innych) gier na Linuksie. Jednak jedyną grą jaką udało mi się uruchomić były Worms: Armagedon... A tyle słyszałem o linuksie i jego możliwościach jednak nigdzie nie znalazłem nic co pomogło by mi uruchomić gry. Posiadam Kmod-Nvidia i GeForca 6600 Turbo Force od Gigabyte. Możecie mi powiedzieć jak mogę uruchomić tą grę za pomocą wine? Bo nawet instalator tej gry mi nie chce chodzić ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz pograć na linuksach to zainteresuj się cedegą. Co prawda graczy traktuje się jak dojne krowy wię będziesz musiał za to płacić abonament (ale w końcu grasz w WoW więc musisz być przyzwyczajony ;) ) ale odpalisz wszystkie najnowsze i najpopularniejsze gry. Powodzenia- uwolnić CEDEGĘ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wlasnie to jest denerwujace w Linux ze te gry nie dzialaja... Ja osobiscie nie gram w gry a jak gram to zadka i tylko w Cs'a moze gdyby Programisci tworzacy oprogramowanie dla (_linuxa_ → Linuksa) ORT zaczna robic jakies darmowe programy stylu cedega tzn. mam namysli tak dobre jak cedega :)

Ucze sie PRogramowac w Javie moze jak skoncze nauke zaczne cos takiego robic hehe marzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...