Skocz do zawartości

Jak Zainstalowac Fedora2?


loksik

Rekomendowane odpowiedzi

Sciagnalem po ftp FEDORA2 i chcialbym go zainstalowac. Na dysku ma rowniez system Windows XP. Sciagniete pliki maja rozszerzenia iso. Jak mam zrobic plytke boot'owalna, - jak (_wogole_ → w ogóle) ORT zabrac sie do instalacji (_linuxa_ → Linuksa) ORT.Prosze o pomoc :unsure:

P.S. Jestem kompletnym laikiem w tych sprawach, wiec bardzo PROSZE o kolejne kroki w instalacji.Z gory DZIEKUJE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw należałoby je wypalić na płytke - prawym na dany plik->otwórz z ...->nero , później ustalasz prędkość zapisu i wszystko. Mi tak zawsze działa ;)

Ewentualnie możesz jeszcze sprawdzić sumy kontrolne (pod win jest do tego programik md5sus.exe do tego).

Później ustawiasz w biosie, aby komp bootował się z cdka, wkładasz 1-sza płytke do napędu i z niej komp powinien wystartować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz jeszcze sprawdzić sumy kontrolne (pod win jest do tego programik md5sus.exe do tego).

 

"md5sum.exe" a nie sus:) To od sumy kontrolnej.

Ja posprawdzalem te image dysków programem md5sum, ale w sumie drugi raz bym tego nie robil, bo na poczatku instalowania FC2 program instalacyjny sam proponuje przetestowanie płytek i wtedy jest mniej zachodu. No chyba, że ktoś nie wypala płytki dopoki nie jest pewien, że to co wypala jest pełne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...