Skocz do zawartości

"motyw Ekranu Powitalnego Jest Uszkodzony"


kr3ator

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Fedorę 8. Problem polega na tym, że gdy powinien się pojawić graficzny panel logowania to wyskakuje okienko o tytule jak w nazwie tematu a jego treść jest następująca:

"Nie zawiera on definicji elementu do wprowadzania nazwy użytkownika/hasła."

Klikam OK (bo tylko to jest do kliknięcia) i pojawia się następne oknko.

Tym razem o treści: "Podczas wczytywania motywu wystąpił błąd: nie można odczytać motywu domyślnego. Nastąpi próba uruchomienia domyślnego ekranu powitalnego".

Gdy kliknę OK pojawia się jakiś bardzo podstawowy ekranik logowania i mogę się zalogować. Sęk w tym, że chciałbym używać trochę ciekawszych motywów ;)

 

Właściwie to ten błąd zaczął się pojawiac od momentu kiedy w KDM Theme Manager zainstalowałem sobie kilka motywów ściągnietych z KDE-Look i po wybraniu jednego z nich.

Od tego momentu pojawiają się te błedy, a wybranie w KDM Theme Manager tematu Fedora Infinity (który był domyślny zaraz po instalacji Fedory) też jest to samo.

 

Pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tak. DOmyślnie mam ustawioną sesję KDE. Jeżeli to nie o to chodzi to gdzie mam dokładnie sprawdzić czyt kożtystam z KDM ?

 

EDIT: OK znalazłem odpowiedź ;) wystarczyło że w /etc/sysconfig/ dodałem plik DESKTOP zawierający DISPLAYMANAGER=KDE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...