Skocz do zawartości

ikony oo


lszk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie przeglądałem różne paski boczne, ktore można dodać na pulpicie i (_znikły_ → zniknęły) ORT mi wszystkie ikony odpowiedzialne za uruchamianie różnych składników OpenOffice. (_znikły_ → zniknęły) ORT tak z paska zadań, jak i z menu kde. Co jest znowu grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Czyli mój kolejny problem troche zbyt skomplikowany :?

:D

Ja np. nie bardzo wiem o co chodzi? :P

---------------------------------------------

Nie masz ikonek do składników OO w menu? tak poprostu we zwykłym menu KDE?

 

A robiłeś coś (np. instalowałeś wersjePL)?

:mrgreen:

 

i czemu kolejny????

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. nie bardzo wiem o co chodzi? :P

Nie masz ikonek do składników OO w menu? tak poprostu we zwykłym menu KDE?

 

A robiłeś coś (np. instalowałeś wersjePL)?

Upgrade przez apt, ale jakiś czas temu było. Na pasku zadań zawsze było kilka ikonek od OO, w menu były wpisy. Ale jak bawiłem się tymi paskami, to jak się pojawił jeden z nich, to ikony na pulpicie mi się poprzesuwały, a te z OO (_znikły_ → zniknęły) ORT :shock: (nawet pokaż pulpit-ale z tym sobie poradziłem). W menu również (_znikły_ → zniknęły) ORT. Mógłbym je włączać (edytor tekstu np.) poprzez wykonaj polecenie, ale nie wiem jak się dokładnie nazywają :x Nie to, żeby OO był mi jakoś bardzo potrzebny, bo go zazwyczaj mało używałem (denerwowały mnie na wydruku pogrubione fonty-na ekranie tekst wyglądał normalnie, I don't know why :?: ), ale skoro już jest zainstalowany, to chciałbym mieć do niego bezpośredni dostęp

 

... i czemu kolejny????

Bo ja mam same problemy :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Na pasku zadań zawsze było kilka ikonek od OO, w menu były wpisy. Ale jak bawiłem się tymi paskami,

 

\"paskami\" nazywasz panele?

 

[...] Nie to, żeby OO był mi jakoś bardzo potrzebny, bo go zazwyczaj mało używałem (denerwowały mnie na wydruku pogrubione fonty-na ekranie tekst wyglądał normalnie, I don't know why :?: )[...]

 

Co Ty ? nie lubisz OO???

 

... z czcionami to bardziej skomplikowane, ale wystarczy zamiennie np używać nimbus roman no 9 L ---> i masz wydruk dobry, zresztą to może być problem drukarki ...

 

[...]ale skoro już jest zainstalowany, to chciałbym mieć do niego bezpośredni dostęp

 

słuchaj w swoim katalogu masz na pewno katalog OO, tam jest też pliczek setup odpal go i przeinstaluj (wytdaje mi się ze powinny Ci się odtworzyć ikonki w menu) tam jest naprawa i modyfikacja - pobaw się :D

 

... i czemu kolejny????

Bo ja mam same problemy :x

 

... a kto ich nie ma ,,,

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zainstalowałem OO z płyt instalacyjnych (bo przez setup błąd wyskakiwał) - pięknie, ikony w menu są. Sciągnąłem update przez apt

openoffice.org-i18n (1.1.0-6 => 1.1.0-10.fdr.1)

Zainstalował się, patrzę do menu, a tam znowu nie ma nic, co by wskazywało, że mam OO na kompie. Nice :D :shock:

I love it :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zainstalowałem OO z płyt instalacyjnych (bo przez setup błąd wyskakiwał) - pięknie, ikony w menu są. Sciągnąłem update przez apt

openoffice.org-i18n (1.1.0-6 => 1.1.0-10.fdr.1)

Zainstalował się, patrzę do menu, a tam znowu nie ma nic, co by wskazywało, że mam OO na kompie. Nice :D :shock:

I love it :roll:

 

bo kombinujesz :D

wywal OO ....

 

Pobierz od razu najnowsze OO PL ----> http://www.ux.pl/openoffice/?page=download zainstaluj

 

będziesz miał wszycho od razu - ze słownikiem PL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. W końcu znalazłem program po F., który instaluje się jak na windzie :shock: A myślałem, że takie cuś nie istnieje. A ja się zastanawiałem, czemu nie działało ./configure :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. W końcu znalazłem program po F., który instaluje się jak na windzie :shock: A myślałem, że takie cuś nie istnieje. A ja się zastanawiałem, czemu nie działało ./configure :P

 

możesz rozwinąć, do czego dążysz? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozpakowaniu wystarczyło kliknąć na setup i się zainstalowało tak, jak pod windą. Czegoś takiego pod linuxem jeszcze nie widziałem. Zadnej kompilacji, nic.

 

mowisz o OO spod linka który Ci wyżej podłem ?? --- ja nie pamiętam bym to kiedyś inaczej instalował ... :P

 

a mozilli np też nigdy sam nie instalowałeś za pomocą "takiego" instalatorka ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozille instalowałem tylko przez apt, a takiego instalatora - to myślałem że pod linuxem nigdy nie uświadcze :)

Całe życie się człowiek uczy :P

 

ale to troszkę "podejrzane" że tak to Cię cieszy ....

 

8) :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...