Skocz do zawartości

Instalacja


rami

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem tu nowy i system linux tez jest dla mnie nowościa zadam więc pytanie które dla was wyjadaczy pewnie bedzie łatwie spodziewam sie więc jasnych i wyczerpujaceych odpowiedzi :D .Chodzi o to ze chce sobie zainstalowac ten system.Mam dwa dyski na jednym mam Xp na drugim chciałbym mieć (_linuxa_ → Linuksa) ORT ten drugi jest w kieszeni jako slave. Jak to zrobic zeby nie pokopac czegos w Xp i jak zrobic aby przy startowaniu kopm pytał sie mnie z jaiego systemu ma się uruchomić z Xp czy (_linuxa_ → Linuksa) ORT

dzieki czekam na pomoc :lammer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki ekpercie za odpowiedż. przeszukałem to forum i jakoś wystarczajacej i rzetelnej informacji na tym forum nie znalazłem.dlatego załozyłem ten post.ale Ale skoro juz wszystko na ten temat zostało tu napisane to chyba zmienie forum bo oznacza to ze nie ma tu fachowców którzy by sie znali. widać to naprzykład po ilosci odpowiedzi na posty w stosunku do ilości wyswietlań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO ZA KOLEŚ :shock:

 

Czego się spodziewałeś, że dostaniesz instrukcję typu "wciśnij eject w cd-romie, włóż plytę, zamknij cdrom itd.". A może wolałbyś, żeby ktoś wpadł do Ciebie, zainstalował i skonfigurował, nie będziesz musiał tracic czasu na takie pierdoły. Może by zacząć używać zwojów mózgowych bo Ci się wyprostują. @ATI dał Ci odpowiedź, spojrzałeś w ogóle co jest pod tym linkiem?

 

 

Ale skoro juz wszystko na ten temat zostało tu napisane to chyba zmienie forum

 

Masz rację, to jest najlepsze rozwiązanie (dla Ciebie i dla nas). Ale z Twoim podejściem nie wiem czy gdzie indziej ktoś Ci pomoże. No cóż... życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro juz wszystko na ten temat zostało tu napisane to chyba zmienie forum bo oznacza to ze nie ma tu fachowców którzy by sie znali. widać to naprzykład po ilosci odpowiedzi na posty w stosunku do ilości wyswietlań.

to wszystko było już na forum:

1.instalujesz XP na 1 dysku - to chyba umiesz?

2.instalujesz fedore na 2 dysku. (poczytaj artykuly o instalacji)

3. pod koniec instalacji, instalator zapyta Cie ktory system ma startowac defaultowo i na ktorym dysku zapsiac informacje

(mozesz zapsiac sobie na dyskeitce - etedy fedorka bedzie startowala z dyskietki :P (robilem tak na rh7.0 wiec chyba na feorze tez sie da, nie pamietem bo instalowalem ja dawno))

 

(albo zapsiac na pierwszym dysku twardym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...