Skocz do zawartości

Problem Z Instalacja Pomocy


barcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam laptopa Compal FL90 z dyskiem SATA i podczas instalacji RED HAT'a nie wykrywa mi dysku.

W biosie przełączalem z AHCI i dalej nie widzi co mam z tym zrobić???? Czy jest możliwe że laptop jest za nowy jak na RED HAT'a 9???

POMOCY siedzę juz 3 dni z tą instalacją i chyba osiwieje zaraz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Hat 9?? :o

Toż to absolutna prehistoria! :blink:

Spróbuj lepiej Fedorkę 10, dopiero co się ukazała...

 

 

 

Apsolutnie się zgadzam z tym ze naprawdę muszę akurat zainstalować RED HAT'a 9 a no i właśnie sciagam F10 bo chcem chcę przetestować.

 

 

Nadal proszę o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze więc bardzo prosze o nie przekonywanie co do systemu potrzebuje RED HAT'a 9  w pracy i mam nadzieję, że już więcej nie będziecie pisali lepiej to a moze to zainstalowac. Proszę tylko o odpowiedz na pytanie o ile ktoś wie. Dziękuję  

 

Ps. F10 zassysam i też zainstaluję dla siebię !!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mozna by tak zainstalowac RH9 na wirtualnej maszynie? na przyklad na virtualbox, vmware server czy qemu? przeciez rh9 jest na starych kernelach ktore w ogole moga nie widziec Twojego chipsetu na plycie glownej, nie wspominajac juz o dyskach sata jak to kolega wspomnial. albo jest drugie wyjscie - popatrzec na liste sprzetu wspieranego przez rh9 i kupic tani uzywany laptop za jakies 500-600zl. wybor nalezy do Ciebie. sam odpalalem rh9 na vbox i calkiem znosnie to chodzilo ,a nie mam jakichs wodotryskow w stylu 4 rdzeni czy cos.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...