Skocz do zawartości

Pierwszy Kontakt Z Linuksem


rutkam

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jest w /sbin (/sbin/gnome-device-manager) niestety w robocie mam tylko winde wiec nie moge sprawdzic :(

Sprobuj polecenia whereis

whereis gnome-device-manager

 

Rowniez goraco zachecam Cie do instalacji najnowszej Fedory w wersji 10.

Polecam tez zainstalowanie midnight commandera (mc) ulatwisz sobie zycie

yum install mc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. - no tak, punkt dla Ciebie ;). Myślałem, że może masz jeszcze jakieś inne połączenie (e.g. lan).

 

Co do 2 -> jeżeli widzi modem to leć dalej wg tamtych instrukcji. Przyznam się, że nigdy nie konfigurowałem żadnej neostrady, jakby co to mądrzejsi tutaj wspomogą :].

 

Serdecznie,

Theriele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

ja mam bardzo dobrą radę. zainstaluj sobie jakiegokolwiek windowsa. (_wogole_ → w ogóle) ORT nie bedziesz widzial tego wiersza polecen. Linux to system dla programistow (majacych duze wymagania co do mozliwosci kontroli nad systemem, zwykle zbednych), hobbistów, ktorzy pragna zglebiac tajniki wlaczania programow za pomoca jakis polecen (tak jak w dosie wieki temu).

Poza tym wszystkie podpowiedzi na forach sa dostepne jesli masz internet, wiec widze ze masz albo 2 komputery albo sie meczysz z przelaczaniem z windowsa na (_linuxa_ → Linuksa) ORT. Im szybciej zrozumiesz ze linux ci nie potrzebny tym mniej czasu stracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nie zgodzić się z przedmówcą.

 

Nie jestem z zawodu programistą. Nie pragnę "zgłębiać tajników włączania programów za pomocą jakiś poleceń". Dlaczego wybrałem Linuksa? Bo chciałem mieć większe możliwości konfiguracji systemu, aby to komputer był DLA MNIE a nie ja DLA KOMPUTERA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie karmic trola! ;)

ja mam bardzo dobrą radę. zainstaluj sobie jakiegokolwiek windowsa. (_wogole_ ? w ogóle) ORT nie bedziesz widzial tego wiersza polecen. ...

Tia... tyle, ze zeby go sobie zainstalowac to trzeba go najpierw za kilkaset zlotych kupic. Albo ukrasc - bo tak zwykle zdaje sie robia trole :ph34r:

 

 

P.S. Nie usuwam posta, bo IMHO bezblednie pokazuje poziom dyskusji i argumentow do jakich zwykle sprowadza sie tego typu flamewar z windowsowym dzieckiem neo ... jasne, ze w wielu przypadkach latwiej cos ukrasc niz zaczac myslec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...