Skocz do zawartości

Gdzie Mozna Zrobic Kurs I Certyfikat Na Rhce?


simpson0107

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie w ogóle wspominanie o czymś takim jak zapisanie zmian (kto tego nie robi :P) - stąd pytanie: czy na egzaminie można sobie do woli restartować maszynę?

 

Oczywiście, że możesz to robić. Pytanie czy warto? Ja (i moi koledzy) zdawałem w takim labie, że start maszyny to było kilka dobrych minut. A te minuty ... no mogą zaważyć jeśli człowiek z czymś zdążyć nie może :)

A zapisywanie konfiguracji ... tak - wspominam o tym i ja, i instruktor na szkoleniu i egzaminator na egzaminie i wiele innych źródeł. A sam byłem niejednokrotnie świadkiem, kiedy ktoś po zrobieniu jakiejś konfiguracji radośnie zrobił restart a potem po serwerowni/pokoju rozniosło się gromkie "k....a!!!!!!!!!!!! nie zapisałem configa" :)

 

Oczywiście. Możesz robić z nią niemal wszystko. Niedozwolony jest ruch sieciowy pomiędzy zdającymi egzamin. Oczywiście łamania hasła ssh lokalnego serwera też nie polecam (;

 

Ale zdający są wręcz zachęcani do generowania ruchu sieciowego między stacją roboczą zdającego a serwerem :) Niektórych usług sieciowych nie sposób zweryfikować bez sieci :)

 

--

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...