Sofcik Posted March 3, 2009 Report Share Posted March 3, 2009 Dziwi mnie w ogóle wspominanie o czymś takim jak zapisanie zmian (kto tego nie robi ) - stąd pytanie: czy na egzaminie można sobie do woli restartować maszynę? Oczywiście, że możesz to robić. Pytanie czy warto? Ja (i moi koledzy) zdawałem w takim labie, że start maszyny to było kilka dobrych minut. A te minuty ... no mogą zaważyć jeśli człowiek z czymś zdążyć nie może A zapisywanie konfiguracji ... tak - wspominam o tym i ja, i instruktor na szkoleniu i egzaminator na egzaminie i wiele innych źródeł. A sam byłem niejednokrotnie świadkiem, kiedy ktoś po zrobieniu jakiejś konfiguracji radośnie zrobił restart a potem po serwerowni/pokoju rozniosło się gromkie "k....a!!!!!!!!!!!! nie zapisałem configa" Oczywiście. Możesz robić z nią niemal wszystko. Niedozwolony jest ruch sieciowy pomiędzy zdającymi egzamin. Oczywiście łamania hasła ssh lokalnego serwera też nie polecam (; Ale zdający są wręcz zachęcani do generowania ruchu sieciowego między stacją roboczą zdającego a serwerem Niektórych usług sieciowych nie sposób zweryfikować bez sieci -- Pozdrawiam Piotrek Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now