Skocz do zawartości

Wygaszacz Ekranu


emiks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem swiezym uzytkownikiem z linuksem tez bawie sie krotko i mam nastepujacy problem posiadam lapka acer aspire one z pseudolinuksem opartym na fc8 a konkretnie jest to (_linuks_ → Linux) ORT Linpus Lite v1.0.15E ok przejdzmy do problemu chodzi mi o wylaczenie monitora zamiast wygaszacza niestety w ustawieniach nie ma takiej opcji moge jedynie wybrac sobie wygaszacz i czas jest to dla mnie o tyle wazne ze czesto go zostawiam wlaczonego i nie moge scierpiec jak swieci bez potrzeby kilka godzin.Jesli bylo to juz na forum to poprosilbym PM z linkiem a temat do kosza przepraszam szukalem ale nie znalazlem.

Edytowane przez WalDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferencje - wyglad - wygaszacz ekranu i tam jest zakladka "zarzadzanie zasilaniem " i tam jest opcja " wygaszenie ekranu gdy komputer jest nieaktywny przez .. " no i sobie ustawiasz po jakim czasie nieaktywnosci wylacza ci sie monitor - mi to dziala - odznaczam sobie dodatkowo zeby nie wlaczal mi sie wygaszacz i powinno dzialac ( ja mam Fc 10 wiec nie wiem jak u ciebie w twoim linuksie ale zapewne gdzies w opcjach zasilania jest mozliwosc konfiguracji dop teraz doczytalem ze masz cos innego nic fc ;)

Edytowane przez WalDo
Fedora. Od wersji F7 nie ma już Core
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...