Skocz do zawartości

Arefakty Kde 4.2.2


lukasz87

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam problemy z kde do tej pory zawsze uzywalem gnome i chodzil (chodzi nadal :) bez problemu ) ale chcialem zobaczyc jak wyglada kde i tu jest problem uruchamia sie ale rozne dziwne rzeczy sie dzieja jak właczam terminal(w kde=> narzedzia systemowe) literki nie wyskakuja albo zamiast nich pokazuja sie kwadraty przegladarka nie odswieża stron musze po kartach skakac zeby zaskoczyła strona i wczoraj chcialem zobaczyc jak filmy jak bedza sie otwarzac ;] i otwieraja sie chdza tylko ze nic nie odpowiada jak włacze film ani klawiatura ani przyciski myszy tylko moge kursorem ruszac ;] film dalej jest otwrzany

 

karta graficzna geforce 8400gs sterowniki kmod-nvidia dodam ze na gnome campiz chodzi bez problemu i wszystkie efekty i zadnych krzakow nie ma

 

Łukasz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może potrzebujesz zainstalować compiz-kde. Możesz jeszcze sprawdzić, czy wbudowane w Kde efekty są włączone (ustawienia systemowe->pulpit) - nie używam compiza, ale wydaje mi się że włączenie efektów wbudowanych w Kde i "zewnętrznych" jednocześnie może powodować problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhm właśnie mi sie przypomniało ze na kde tez włączyłem campiza teraz znowu uruchomiłem kwin i artefaktów nie ma pewnie jakieś błędy sa w campize a tego (_rpma_ → RPM-a) ORT mam zainstalowane trudno nie będzie campize ważne ze takie dziwne rzeczy mi się nie robią poczekam aż to dopracują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...