Skocz do zawartości

Strony Sie Laduja Tylko Raz..


maciek85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Zainstalowałem sobie FC2 i wszystko by było pięknie... gdyby nie to, że strony ładują mi się tylko raz... strony śmigają, dopóki się na chwile nie zatrzymam na jednej... potem zadne linki z tych serwerów nie działają, a ja nie mogę nic zrobić, bo nie mam netu... jestem w zwykłej sieci domowej, zbudowanej na Windowsie :blink: nie wiem co zrobić z tym teraz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w zwykłej sieci domowej, zbudowanej na Windowsie

 

I to może być właśnie problem. Budowanie sieci na win* nie jest najszczęśliwszym pomysłem. Spróbuj postawić sieć na Fedorze i udostępniać komputerom z win (ja tak mam i działa bez najmniejszch problemów). Było kilka razy na forum jak to zrobić, poszukaj. Jak Twoja sieć łączy się z internetem bo nie napisałeś (kablówka, sdi, adsl)?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az wstyd sie przyznac.. zasmiecilem tylko forum <ściana> wystarczylo wpisac DNS tpsy i dziala :] chce teraz postawic wlasnie serwer na fedorze, ale nie potrafie jeszcze skonfigurowac tego tak, zeby bylo DHCP.... caly czas szukam i kombinuje , ale nie moge wyjsc z tej opresji.. :/ moze moglbys mi w tym pomoc? mam neostrade. wszystko smiga net na serwerze jest, tylko chce go odostepnic na siec. i te DHCP jest przyjemne, tylko zeby dobrze dzialalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...