Skocz do zawartości

Fc3 -> Sciaganie


santa

Rekomendowane odpowiedzi

LUDZIE przestancie sciagac FC3, bo zapuscilem torenta i stwierdzil ze sie sciagnie za MIESIAC

 

U mnie też na początku wolno szło ale później dostało kopa (jeśli tak można nazwać pełną szybkość Neo128 ;) ) Jeśli transfer się utrzyma jutro o tej porze będę mógł już instalowć :D:D:D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

holly... cow... :o

ja takich transferów w życiu na oczy nie widziałem... ;)

mi z oficjalnego torrenta *us* wystartowal z zawrotna predkoscia 1,1 kb/s .. pozniej doszedl do 16 kb/s i teraz ciagne z poznanskiego mirrora i idze jak Burza !! bo aż z predkością 40kb/s i sczerze wam powiem, że już z rok nie widzialem takiego transferu.

 

@ati

No skandynawia ma tanie i szbkie łacza stałe... ale jednak mistrzem jest Japonia...

100mbps za 100zł miesięcznie....

jak myśle o tym to dostaje depresji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wasz wszystkich pociesze i powiem, ze mi od 5h smiga po 80KB/s na neo 640. W chwili pisania tego posta mialem 55%... Ciemno juz,zgasly wszystkie swiatla, a ja Fedorke bede instalowal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I naprawdę nikt nie ściąga z SUNSITE'a ???? Przecież to najszybciej jak można, zapuściłem na noc i po 2,5 godzinach wszystkie pliki miałem. Teraz spróbuje się pomęczyć z zainstalowaniem combo WinXP / FC3 / Solaris9 - życzcie mi powodzenia B)

 

Pozdro dla wszystkich,

 

Orkan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...