Skocz do zawartości

Niewygodne Okna


mikhail

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystam z Fedory na MSI U100 (netbook). W związku z malutką matrycą, okna często nie mieszczą się na ekranie. Nie ma problemu, gdy jest to standardowy katalog i mogę zmienić rozmiar okna. Gorzej jest, gdy nie ma takiej opcji. Można oczywiście użyć klawisza "Alt", co nie jest może szczególnie wygodne, ale zwykle to wystarcza.

 

Poniżej zamieszczam screena okna, w którym nawet "Alt" mi nie pomógł (edit: ok, już zauważyłem, że nie pomaga tylko przy włączonych efektach pulpitu).

 

zrzutekranuy.png

 

Czy można z tym coś zrobić? Możliwe, że gdzieś (może nawet na tym forum) ktoś o to pytał, ale szczerze mówiąc nie wiedziałem, jak mam szukać. Z góry przepraszam.

 

(Mały off-topic. Moja Fedora jest niezupełnie spolszczona. Co z nią nie tak? I jak to poprawić. Nie wydaje mi się, żeby tłumaczenie było niepełne. Prawdopodobnie coś się u mnie... zepsuło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chodzi o spolszczenie, to ono zaewne nie jest kompletne. Nigdy nie jest.

A jeśli chodzi o niemieszczące się okna, to wiem, co masz na myśli :] Miałem to samo na VirtualBoksie. Ustaw sobie to na innym kompie i skopiuj ustawienia po prostu. Zmniejsz czcionki przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...