Skocz do zawartości

Fc3 - Nie Chce Sie Insalowac :(


irkowy

Rekomendowane odpowiedzi

No jak w temacie, pojawia się menu botowania, daje enter i ztrzymuje się na /sbin/loader - czy coś podobnego, problem jest (_napewno_ → na pewno) ORT w konfiguracji sprzętu bo na drugiej maszynie instalacja rusza, co dziwne FC2 instaluje się poprawnie. (memtestem sprawdzałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wygladala podobnie:

pojawilo sie /sbin/loader....

a potem tj zgasl ekran.... (mam laptopa i moge podlaczyc do niego zewnetrzny monitor - okazalo sie ze fedora przelaczyla sie automatycznie na zewnetrzny monitor - to dziwne, ale wlaczalem instalator kilka razy i za kazdym razem bylo tak samo!!!) Musialem kpokombinowac z przelaczaniem ekranu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś w Bios-ie zmieniać pierwsze urządznie wyświetlające tzn. pierwsze urządzenie jakie będzie bios szukał do wyświetlenia obrazu... ( różnie to się nazywa w biosach, ale pamiętam, że są tylko dwie opcje do wyboru: AGP Slot i PCI Slot i zapewne jest w Advanced Settings )

Zapewne masz kartę AGP... więc takie też powinno być ustawienie. Ale nie zaszkodzi popróbować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie wyświetlające zmieniałem nie pomogło. Ale doszedłem w końcu - FC3 nie może znieść mojej karty Firewire po wyjęciu zainstalowała się, tyle że nie chce się uruchamiać normalnie :) musze wciskać c - konifugracja (czy jakoś tak nie pamiętam teraz) potem enter i idze... coś ta FC3 to beta jakaś. ((_acha_ → aha) ORT oczywiście jak włoże Firewire to mam tylko windowsa) Generaline rozczarowała mnie FC3. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...