Skocz do zawartości

Cena Certyfikatow


fafig

Rekomendowane odpowiedzi

tak z ciekawosci spytam, oplaty pokrywaliscie z wlasnej kieszeni czy firma zasponsorowala? bo dla bogadych studentow 4 RP te kursy sa zbyt tanie ;) jakby chciec je samemu robic. kiedys mnie rozbawilo opowiadanie kolesia ktory skladal podanie po studiach do firmy i wymagali sciezki MCSE za prawie 30kzl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był właśnie post w sprawie promocyjnych cen szkoleń. Pewnie do tego pijesz ;)

To właśnie zależy od Twojego pracodawcy, albo firma inwestuje w ludzi, albo ludzie sami w siebie muszą inwestować ;) Tutaj nie ma reguły.

Jako, że aktualnie moja praca nie jest w żaden sposób powiązana z linuksem mogę tylko pomarzyć o finansowaniu szkolenia+egzaminu przez pracodawcę. Aczkolwiek, warto zainwestować w siebie, choćby po to żeby później gdy się starasz o pracę w "zawodzie" mieć jakiś poważny argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale cena za egzamin z kursem 2,5 euro do troche duzo jest ;/ promocja bedzie ale sie skonczy. drogie rzeczy to sa, ostatnio sprawdzalem ceny certow z IBMa na framy ktore uczelnia nam zasponsorowala. ceny podobne, no ale z czegos musza zyc ^^ i promowac sie przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...