Skocz do zawartości

Co Sądzicie O Tym...


piotrino

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez mozesz sciagnac sobie skads, jak sie spodoba mozna kupic :D po co za przesylki placic ;d nie zebym zachecal do piractwa, ale nie kazde g warto blisko ogladac :)

też racja, ale przesyłka jest w drodze(tak powiedzieli jak dzwoniłem do nich), tak czy siak najwyzej będę stratny o powrotną przesyłkę do nich ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
też racja, ale przesyłka jest w drodze(tak powiedzieli jak dzwoniłem do nich), tak czy siak najwyzej będę stratny o powrotną przesyłkę do nich ;)

 

Książka już chyba doszła a kolega nic nie pisze, chyba dobra że już go zamknęli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka już chyba doszła a kolega nic nie pisze, chyba dobra że już go zamknęli :)

 

Nie zamknęli hahahah, co do ksiązki to jest nawet ciekawa :D , ale na pewno na podstawie tej ksiązki "hackerem" nie będę :lol: . Ksiązkę oddałem z powrotem jak ją przestudiowałem, kasę mi zwracają bez problem :) , na razie mam "CISCO" na glowie i egzaminy a potem może się zajmę tym "hachkowaniem" na potrzeby własne(zeby poznać z czym to sie je) ale na pewno nie z tej ksiązki....Po prostu nie starcza mi czasu na "studiowanie" tego wszystkiego, a tu jeszcze pracować trzeba... ;) Pozdrawiam.

 

P.S Co do ksiązki to mieliście rację, tam jest wszystko na gotowca zrobione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorzej jak taki domorosly "hakier" jest w sieci osiedlowej. przez przypadek moze niezlego bagna narobic :)

Fakt, a tym bardziej ze bez problemu można się podłączyć pod sieć bezprzewodową jest duzo programów do tego np. aircrack itp....Wystarczy poszukać dobrze na google.....Do tego nie trzeba byc "uczonym" Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Wybaczcie za odgrzewanie kotleta ale mam pytanie chyba w tym temacie będzie dobre.

Kiedy Aircrack wyciąga z pakietów hasło to jak on to robi?

To znaczy że każdy wysyłany z komputera do routera pakiet ma w sobie klucz WPA/WEP albo jego część? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...