Skocz do zawartości

Przejscie Z Fc2 Na Fc3


RyyS

Rekomendowane odpowiedzi

mam juz cieplutkie cdki z instalka fc3 ale zanim zainstaluje - kilka pytam

1) czy aby zainstalowac fc3 musze skasowac fc2? bo na tej partycji mam dane i wolalbym zrobic jakis update czy cos takiego, zeby nie musiec formatowac dysku :/

2) ruszyl temat neo ale jakos sie chyba nie skonczyl... tak wiec czy beda dzialac stare stery od sagema?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przesiadłem ze z FC2 na FC3 !!

 

Nie ma żadnego problemy z isd DVD do dla tych co mówią że są jakies problemy przy instalacji

Było troche zamieszania z pakietami podczas upgradu ale wszystko wraca do normy

Musiałem przeinstalowac całe srodowisko GNOME bo mi synaptic wywalił :) ale to chyba moja wina bo się zagapiłem podczas reperacji kilku pakietów :)

 

 

1) czy aby zainstalowac fc3 musze skasowac fc2? bo na tej partycji mam dane i wolalbym zrobic jakis update czy cos takiego, zeby nie musiec formatowac dysku :/

 

Jak wsadzisz płytke z FC3 podczas instalacji bedzie wykrywac czy masz zainstalowana inna wersje (_linuxa_ → Linuksa) ORT wiec zostawiasz opcje UPGRADE do FC3

2) ruszyl temat neo ale jakos sie chyba nie skonczyl... tak wiec czy beda dzialac stare stery od sagema?

 

Tu nie wiem ale skoro sa problemy ze źródłami to i z neo moze być problem bo instalacja wymaga źródeł

 

pozdrawiam

 

p.s Pierwsze wrażenie po instalacji wow wszystko ładnie i szybko chodzi !!! zobaczymy jak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego problemy z isd DVD do dla tych co mówią że są jakies problemy przy instalacji

No popatrz... a ja uparcie twierdze, że są problemy z obrazami iso dvd FC3 !

Gdyby ich nie było, to FC3 zainstalowałbym sobie z DVD a nie FTPa.

 

...a w życiu nagrywałem już sporo płytek ! (i mam nowy, bardzo dobry sprzęt i płyty)

 

...skoro ja mam problem z ISO DVD z FC3, to mnie nie wku*** mówiąc, że problemu nie ma (chyba widziałem co się działo przy instalacji). Jeśli to do ciebie nie dociera, to przeczytaj od nowa ten post!

 

To, że ty nie miałeś problemów - to dobrze. ...ale ja i kilka innych osób mieliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...