Skocz do zawartości

Brak Dostępu Do Netu Dla Sys. + Ff + Filezilla + Thunderbird


Gość Tomek_13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek_13

Witam, coś dziwnego się przydarzyło podczas instalacji ie4linux wyświetlił się błąd instalacji - na jakimś forum pisali że to normalne, więc próbowałem do skutku instalować. Za 4 razem gdy zainstalowałem IE bez Flasha poskutkowało. Niestety po instalacji tego programu system zaczął stracić dostęp do internetu - cokolwiek chcę zrobić np. w FF to mam błąd połączenia - tak szybki że nawet wątpię aby cokolwiek było wysłane na serwer. Kiedyś miałem wyświetlaną pogodę na pasku zadań przy zegarku po przygodzie z IE już jej nie mam :(. Instalacja nowych pakietów z (_yum'a_ → yuma) ORT też nie jest możliwa bo zrywa połączenia. Jedynie co teraz działa to o dziwo IE4linux, Opera oraz Pidgin

 

Mam dziwne przeczucie że to może mieć coś wspólnego gecko.

 

Za jakąkolwiek pomoc z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz dokładnie, czy działa połączenie sieciowe. Czyli czy masz adres IP, czy możesz pingować bramę, zewnętrzne serwery no i czy działa DNS. To takie podstawowe rzeczy jakie się sprawdza, jak "coś nie działa z siecią". Z Gecko to nie będzie miało absolutnie nic wspolnego, skoro nie działa yum. Mam nadzieję, że IE instalowałeś nie jako administrator.

Zatem najpierw podaj informacje natury sieciowej, o których wspomniałem. Ciąg dalszy po tym nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...