Skocz do zawartości

Problem JAVY ...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w poście , więc może nie jest to wina systemu operacyjnego..

No pod linuchem moglem coś spaprać chociaż mozila otiweram różne aplikacyjki napisane za pomocą apletów ale za bank śląski nie chce.

Pod windozą mam to samo tak że chyba po ich stronie wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że śląski pracuje po "micro$oftową" javą (przepraszam firmę SUN!!).

Taka java chodzi tylko na netscape 4.7x... Jeśli masz na XP zainstalowana oryginalną maszynę javy (np. po instalacji Opery) to też nie pójdzie. Musisz z MSa ściągnąć ich maszynę javy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Moze to zadziala:

1. $su

2. instalacja javy w wykonaniu sun'a - ja np. instalowalem j2re-1_4_2_03-linux-i586.rpm

3. $ ln -s /usr/java/j2re1.4.2_03/plugin/i386/ns610-gcc32/libjavaplugin_oji.so /usr/lib/mozilla-1.6/plugins/libjavaplugin_oji.so

 

Sciezki oczywiscie moga sie roznic :)

 

Pozdrawiam, Doriath

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

PROBLEM BANKU SLASKIEGO JEST NA ETAPIE ROZWIAZYWANIA.

 

OBECNIE DZIALAJA NA JAVIE SUNA I LINUX TEORETYCZNIE DZIAŁA ALE.......

 

Ostatnio panowie z BSK zrobili poprawki na serwerze i niesety bsk wysyła nieprawidlowe aplety javy.

 

W najblizyszm czasie bedzie to porawione i ma podobno zadziłac ponownie z liunuxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to zadziala:

1. $su

2. instalacja javy w wykonaniu sun'a - ja np. instalowalem j2re-1_4_2_03-linux-i586.rpm

3. $ ln -s /usr/java/j2re1.4.2_03/plugin/i386/ns610-gcc32/libjavaplugin_oji.so /usr/lib/mozilla-1.6/plugins/libjavaplugin_oji.so

 

Sciezki oczywiscie moga sie roznic :)

 

Pozdrawiam, Doriath

 

I dopiero to jest kompletna instalacja javy dla mozilli - wtyczki bez tego nie działają bo nie instalują się automatycznie

 

A z bankami to już osobny problem - udało się komuś z BPH ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...