Skocz do zawartości

problem z uruchomieniem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ale zrobiłeś to:

"mianowicie może spróbuj zainstalować Fedore w trybie tekstowym

komenda:


linux text

co wyeliminuję jakieś problemy z kartą ... :/ po zainstalowaniu wystarczy tylko w trybie tekstowym uruchomić :


redhat-config-xfree86

 

==============================================

tzn. proponowałem Ci żebyś spróbował zainstalować jeszcze raz (_linuxa_ → Linuksa) ORT ale w trybie tekstowym - aby to zrobić wystarczy podczas botowanie 1 Cd, po pojawieniu się znaku zachęty" wpisać


linux text

i linux instaluję się w trybie textowym - nie jest to instalacja tak efektowna ale eliminuję wszelkie błedy odnośnie grafiki.

Potem po zainstalowaniu i powtórnym zalogowaniu wystarczy wpisać:


redhat-config-xfree86

i skonfigurować samemu.

 

Może spróbuj - a jak nie to już nie wiem - ewentualnie bierz kompa na plecy i przywieź go tu - pokombinujemy :mrgreen:

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wszystko co napisałem nie skutkuję - to mi przychodzi do głowy tylko jeden pomysł ...

mianowicie może spróbuj zainstalować Fedore w trybie tekstowym

komenda:

linux text

 

tak tez zrobilem , wszystko poszlo bez najmniejszego problemu

 

pozniej oczywiscie podczas uruchamiania wylaczylo monitor , ale zmiana w inittab na "3 " i sie uruchamia w trybie textowym , loguje sie na roota wpisuje

 

redhat-config-xfree86

 

i znowu wylancza monitor :(

 

kurde juz malo wlosow mi zostalo do rwania sobie z glowy , chyba przyjdzie mi tylko pokolei sprawdzac podlanczajac inny monitor lub inna karte graficzna i zobaczyc co sie bedzie dzialo :)

pozdrawiam

as

a moze ktos ma jeszcze jakies pomysly , za wszystkie jestem wdziewczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz Xy , :-)

Tak to jest jak sie dokladnie nie robi to co napisane w readme , nie zmienilem wpisu do Gforca w XF86Config , chodzi o usuniecie linijek :-)

ale juz mam wystartowal gnome , wszystkim za pomoc , a szczegolnie marcyrowi (za cierpliwosc tez ) wielkie dzieki

wpol do 2giej , jak ja rano na 7a do roboty wstane to (_niemam_ → nie mam) ORT pojecia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...